enuygun golin

Wingie Enuygun Group’un yeni iletişim ajansı Golin İstanbul oldu

ds-damat

Dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin, müşteri portföyüne teknolojik gelişmelerin öncüsü olarak kullanıcılarına en kusursuz deneyimi sunmak için çalışan seyahat odaklı teknoloji şirketi Wingie Enuygun Group’u ekledi. 

Her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğu 20 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veren  Wingie Enuygun Group’un hizmet verdiği alanlar arasında uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta yer alıyor. 7 milyonun üzerinde uygulama indirme ve son 3 yılda 15 milyondan fazla gerçekleşen bilet satışı ile seyahat sektöründe öncü olma özelliğini taşıyan Enuygun; 2028’e kadar dünyanın en büyük 5 online seyahat şirketi arasına girme vizyonuna paralel olarak, global markası Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyor.

Golin İstanbul, sektördeki deneyimi ile Wingie Enuygun Group’a stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında kurumsal iletişim, basın ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi ve içerik üretimi ve influencer iletişimi  kapsamlarında hizmet verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir