Web Sitesi Markanın Kalbidir !

Günümüzde markaların en önemli vitrini web siteleridir. Hedef kitlenize, iş ortaklarınıza ve kendinizi duyurmak istediğiniz herkese en kolay ulaşabileceğiniz platform web sitenizdir. Burada yer vereceğiniz yazı, görsel ve diğer tüm bilgiler markanızın kimliğini yansıtırken kalitenizi de ortaya çıkaracaktır. Açılış hikayenizden ekibinize kadar kendinizi en iyi şekilde tanımladığınız alana gereken önemi sonuna kadar vermeniz gerekmekte. Yazı karakterinden anlatım tarzınıza, kullanacağınız renklerden görsellere kadar her basamak ayrı bir emek isteyecektir. Bunun yanı sıra markanızı anlatma çabasından doğacak bilgi karmaşasından da uzak durmanız gerekmekte. Aksi halde daha da anlaşılmaz hale gelmek çok mümkün. Web sitenize bakan kişi anlamayan gözlerle ekranda boğulmamalı, aksine henüz sizi tanımadan sitenin kolaylığından da memnun olmalı.

 

Tüm bunların yanı sıra yönetim panelinin kullanışlı ve pratik olması sitenizin güncel olması için en önemli koşullardandır. Panelde banner alanlarından kullanıcı hareketlerine kadar birçok detayı görebiliyor ve kullanabiliyor olmanız sitenize giriş yapanlara daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu hareketlere göre sitenizi güncelleyebilir veya bu verilere göre özel kampanyalar yapabilirsiniz. Web sitenizin kurulum kararından itibaren birlikte yol alacağınız ekibin her an yanında olmanız kendinizi doğru anlatmanızı sağlayacaktır. Brief verip sitenin yapımını beklemek sizin ruhunuzu web sitenize yansıtmayacağına emin olabilirsiniz. Bu süreçte ekiple birlikte yapılan beyin fırtınaları daha doğru ilerlemenize yarayacak olup, gerekli bilgiyi doğru şekilde vermenizi sağlayacaktır. Kısacası, web siteniz yapılırken siz de dahil olun çünkü web sitesi bir markanın kalbidir ve ritmini tutturmak sizin elinizde.

3 yorum
  1. bir markanın her kitleden kişi için ulaşılabilirliğini sağlayacak en önemli vitrin web sitesidir, kesinlikle katılıyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir