E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Vodafone Red ‘Sınır Yok Challenge’ Sonuçları Açıklandı

Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral’ın Vodafone Red’in uygulamalarını tanıtmak için sosyal medya üzerinden başlattıkları #SınırYokChallenge yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Instagram üzerinden gerçekleşen büyük kapışmada kıran kırana mücadeleye sahne olan en iyi “David Bowie” makyaj yarışmasını az farkla Şebnem Bozoklu kazandı.

 

Ekranların sevilen yüzleri Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral, Vodafone Red’in“Herkes yapar ama Red’li sınırsız yapar” mottosuyla sunduğu sınırsız uygulamaların tanıtımı için sosyal medya üzerinden kıyasıya bir mücadelenin içine girdi.

Ünlü oyuncular, Instagram üzerinden#SınırYokChallenge hashtag’i ile paylaştıkları story ve post’larda makyajdan spora çeşitli alanlarda birbirlerine meydan okuyorlar. Büyük kapışmada sanatçılar en iyi “David Bowie” makyajı için yarıştı. YouTube’dan izleyerek yaptıkları makyajlarla büyük beğeni toplayan ünlüler kıran kırana mücadele etti. Her iki makyajın da büyük ilgi gördüğü yarışmayı az farkla Şebnem Bozoklu kazandı.

Şebnem Bozoklu, “Makyaj yapmayı seviyorum, David Bowie’yi daha çok. Bu yarışmayı kazanmam sürpriz olmadı” derken, Meriç Aral da “Makyaj yapmaktan keyif alıyorum. Kendimi iyi hissettiriyor. David Bowie makyajı güzel bir deneyim oldu” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir