E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
varbi bildigimiz

varbi bildiğimiz’de Mart Gündemi Dolu Dolu

#BugününDündenFarkıYok diyerek Egon Zehnder Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere moderatörlüğünde, Reckitt Hijyen İş Birimi Hukuk Direktörü Duygu İnce Yılmaz ve Reckitt Sağlık İş Birimi İnsan Kaynakları İş Ortağı Gökçe Yılmaz, Kadınlar Günü Özel yayınında bir araya geldi. Reckitt kültürünün bir parçası olan toplumsal cinsiyet eşitliği ana başlığında; kendi hayatlarından da örnekler vererek kadınların ev, iş ve sosyal yaşam üzerindeki farklı rollerine dair samimi paylaşımlarda bulundu.

Finish markası öncülüğünde, #YarınınSuyu #SözVer #KapatalımMuslukları gibi sloganlarıyla su sorununa dikkatleri çeken Reckitt, daha sağlıklı ve daha temiz bir dünya yaratma amacı doğrultusunda gerçekleştirdikleri projelerin hikayelerini paylaşıyor! Reckitt Hijyen İş Birimi Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Reckitt Hijyen İş Birimi Kategori Müdürü – Finish & Surface Care Cem Oğuzcan ve Circus Kurucu Ortağı Özer Sata, Boğaz’a karşı beyin fırtınası ile başlayan bu serüveni ve projenin ülke sınırları dışına taşan başarısından, dünyanın üç büyük şehri; Londra, Cape Town ve İstanbul’daki susuzluğun sebeplerinin altını çizen ve 22 Mart’ta yayınlanan National Geographic belgeseli “Bir Su Hikayesi”ne evrilmesine kadar olan süreci anlatıyor. Bu kampanyanın, Müge Anlı’dan, ulusal kanallarda yer alan dizilere ve yerel makamlara kadar çığ gibi büyüyen bir sosyal sorumluluk hareketine nasıl dönüştüğünü samimi bir sohbet eşliğinde dinleyebilirsiniz.


varbi bildiğimiz’de Başka Neler Olacak?

Reckitt’in deneyim paylaşımlarını, şirket amacı doğrultusundaki farkındalık projelerini, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çeken konularını, yurt dışı kariyer fırsatlarını, liderlerden stajyerlere kadar başarılarının yanında, “ben yaptım, sen yapma” hikayelerini bu kanalda keyifle dinleyebilirsiniz. varbi bildiğimiz podcastlerini dinlemek için tıklayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir