unichallenage

UniChallengeTechile Mühendis Adaylarını Dijital Pazarlama İletişimi Sektörüyle Buluşturacak

İnteraktif Reklamcılık Derneği, IAB tarafından, ilki 2015 yılında düzenlenen Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı UniChallenge, Tech versiyonuyla dördüncü kez Mühendislik öğrencileri için düzenleniyor. Temel hedefi mühendis adaylarına, teknoloji odaklı Dijital Pazarlama İletişimi dünyasını tanıtmak ve teknolojiyle pazarlama bakış açısını bir arada kullanmalarını öğretmeyi hedefleyen program; 12-23 Eylül arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleşecek. Gençlerin kariyer planlarını farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek sektördeki yetenek açığını gidermeyi amaçlayan program 2 hafta sürecek ve katılım 50 kişiyle sınırlı olacak.

Bu yılAmazon Ads’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek program kapsamında öğrenciler dijital odaklı eğitimler alma imkânı bulacaklar.Unilever ise eğitime Kariyer Sponsoru olarak destek verecek.

“Bize Her Yol Dijital” mottosuyla yola çıkan ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan ve yeni mezun olmuş öğrencilerin katılabileceği programda; katılımcılar, dijital dünyadaki kariyer fırsatlarını öğrenecekler. Katılımcılar UniChallengeTech süresince, dijital dünyayı daha yakından tanırken başarılı şirketlerin öykülerini ajans ve reklamverenlerden dinleme şansı da bulacaklar. Aynı zamanda dünyada yaşanan gelişmelerin sektöre olan etkilerini de yakından öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

Katılımcıların, belirlenecek bir proje çalışması üzerinden hazırlayacağı sunumlar arasından ilk 3’e giren ekipler IAB üyesi firmalarda 1 aylık staj hakkı elde edecek.

İlk kez 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşen UniChallengeTechiki yıllık online aranın ardından bu yıl tekrar fiziksel olarak gerçekleşecek.

Programa Mühendislik bölümlerinin yanı sıra Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik gibibölümlerden de yapılacak başvurular kabul edilecek. İlk üç yılında toplam 150 mezun verenUniChallengeTech’in bu yılki başvuruları 30 Ağustos’a kadar devam edecek.

Detaylı bilgi için: www.unichallengetech.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir