Uluslararası Pazarlama Yarışması “BrandMarker”

ds-damat

“Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü 62. yılında, tüm dünyadan öğrencileri aynı platformda birleştirdiği 18. Brandmarker uluslararası pazarlama yarışmasını 10-16 Haziran 2015 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenliyor. Dünyada ve Türkiye’de pazarlama alanında duayen olmuş kişileri ve uzmanları oturumlarında ağırlarken, ana sponsor Volkswagen’in vereceği Marketing Brief’i üzerine tüm öğrencilerin bir pazarlama stratejisi yaratmasına imkan veriyor.

Türkiye’nin en eski ve en büyük kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu sene 18.sini düzenleyeceği Brandmarker Etkinliği ile “Lüksü Yeniden Tanımlamak” “Globalde Lokal Markalar” “Marka Sadakati” “Raflların Gücü” “Uluslararası Pazarlama” gibi oturumlarında, pazarlama direktörlerini, CEOları, profesörleri ve daha birçok kişiyi konuk edecektir. Volkswagen Türkiye, DEATH Cigarettes kurucusu BJ Cunningham, Eti Gıda, Faber Castell Türkiye Pazarlama Direktörü Ayşe Kırımlı, GlaxoSmithKline pazarlama profesörü Amitava Chattophadyay giibi isimlerin ağırlandığı Brandmarker 10-16 Haziran 2015 Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsünde gerçekleşecektir.

Volkswagen ana sponsor olmak üzere, Eczacıbaşı, Arzum, CarrefourSA, Coca-Cola, Nestle gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, gerçekleştirilecek pazarlama oturumlarının yanında Volkswagen’in öğrencilere vereceği Marketing Briefi üzerine öğrencilerin pazarlama stratejisi geliştirmelerini isteyecektir. 2 günlük konferans ve 2 gün atölye çalışmalarının yanında İstanbul Gezileri, kumsalda düzenlenecek aktiviteler, Masterchef ve Talent Show gibi etkinlikleri ile öğrencilere unutulmayacak bir hafta sunuyor. Tüm haftanın programlarına katılanlara sertifika da verilecek olan ve kazanan grubu Volkswagen-Wolfsburg Factory ve Berlin Turuna ücretsiz gönderen Brandmarker etkinliği Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü alt kurullarından Marka ve Pazarlama kurulunun bünyesinde gerçekleşecektir.Etkinlik dili İngilizce’dir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için www.brandmarkerchallenge.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir