Türkiye’nin İlk ve Tek Goodvertising Yarışması Envy Awards Başlıyor!

Reklam sektörünün öncü derneklerinden Reklam Yaratıcıları Derneği 30. yılında,  Envy Awards Yarışması’nı başlatıyor. Geçmişte yapılan Copy Break yarışmasının 2020 versiyonu olan Envy Awards, pek çok yenilik barındırıyor.

Reklam yaratıcılarının ve reklamcılık öğrencilerinin iki farklı kategoride (Reklam Profesyonelleri ve Öğrenciler) 2 çeşit çalışma ile (KV/Ana Görsel ve/veya Film) katılabildikleri Envy Awards, briefiyle de fark yaratıyor.

Briefini 60 saniyelik videolarla veren Envy Awards, 3 aylık periyodlarla dijital platformlar üzerinden yapıyor.

Jürinin RYD üyelerinden oluştuğu ve Türkiye’nin en büyük jürili yarışması olma özelliği taşıyan Envy Awards’ın ilk briefi WWF Türkiye Doğa Koruma Direktörü Sedat Kalem tarafından, Sorumlu Balık Tüketimi’ne dikkat çekmek üzere verildi.

https://www.youtube.com/watch?v=irZe4cvAtS4

Son katılım tarihi 2 Mart 2020 olan yarışmada, yaratıcı ekiplerin denizlerimizdeki yanlış ve aşırı avlanma ve tek tip balık tüketimine dikkat çekmesi amaçlanıyor.

Katılımcılar, Envy 01 briefi doğrultusunda Ana Görsel (Key visual) ya da Kısa Film hazırlayarak yarışmaya katılabilecek. Başvuruların tamamlanması sonrasında değerlendirmeler, envyawards.org adresinde RYD üyeleri tarafından online olarak gerçekleştirilecek.

Yarışmayı kazananların ödülleri, sürpriz bir şekilde verilecek.

Envy Awards’a katılmak için www.envyawards.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir