Türkiye’deki İlk Oyunlaştırma Zirvesi 16 Kasım’da Barbaros Point Hotel’de

damattween

Gamification Turkey’nin düzenlemiş olduğu ve Pazarlama Türkiye’nin medya sponsoru olduğu, Türkiye’deki ilk oyunlaştırma zirvesi 16 Kasım 2017’de Barbaros Point Hotel’de gerçekleşecek.

Oyunlaştırma, oyun mekanikleri ve oyunsal düşüncenin, oyun olmayan alanlarda kullanılmasıdır. Oyunlaştırma tekniği ile hedef kitlelerde belirlenen davranış değişikliklerinin gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duydukları motivasyon yaratılır.

Gamification Turkey olarak oyunlaştırmayı ülkemize doğru tanıtmak, ülkemizde oyunlaştırmanın kullanımını yaygınlaştırmak ve oyunlaştırma ile ilgilenenlere bilgi kaynağı oluşturmak istiyoruz. Bu sebeple Türkiye’nin ilk oyunlaştırma zirvesi “Gamification Turkey Summit 2017“i gerçekleştireceğimizi duyurmak isteriz.

Etkinliğimize katılacak konuşmacılar aşağıdaki gibidir,

* Bart Hufen: BrandNewGame ve Gamification Academy’nin kurucusu, Gamestorm’un mucidi

* Pete Jenkins: Gamification+ ve GamFed’in kurucusu

* Fabio Viola: GameVenture’nin kurucusu

* Ercan Altuğ Yılmaz: Oyunlaştırma uzmanı, konuşmacı, Bahçeşehir Üniversite’sinde eğitmen

* Dr. Kerem Dündar: Nörobilimci

* Prof. Dr. Merehan Irak: Bahçeşehir Üniversite Psikoloji Bölüm Başkanı

* Görkem Ünel: AnalyticaHouse’ın kurucusu

* Elif Boyner: Sweaters App’in kurucusu

* Serkan Koç: cimri.com’un CEO’su

* Esra Kent: Siemens’in CSO’su

* Pelin Vardarlıer: İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Asst.Prof. İnsan Kaynakları Yönetimi

* Murat Salman: Siemen’de Dijital İlişkiler Uzmanı

* Ahmet Akdağ: ACM Yazılım kurucusu

Bart Hufen, Pete Jenkins, Ercan Altuğ Yılmaz ve Fabio Viola gibi uzmanlar oyunlaştırmanın teknik yapısı, kullanım alanları ve tecrübelerinden bahsedecekler.

Elif Boyner, Serkan Koç, Görkem Ünel gibi çalıştıkları kurumlarda oyunlaştırmayı deneyimleyip başarılı sonuçlar elde etmiş yöneticiler süreç boyunca edindikleri tecrübeleri katılımcılarla paylaşacaklar.

Dr.Kerem Dündar ve Prof. Dr. Merehan Irak gibi nörobilimci ve psikologlar ise oyunlaştırmanın hem bilimsel temellerinden hem de insan psikolojisi ve insan beyninin oyunlaştırmaya tepkileri ile ilgili detaylardan bahsedecekler.

Gamification Turkey olarak böyle bir etkinliği Türkiye’de ilk defa organize etmek, oyunlaştırmayı tanıtmak ve doğru bilinmesini sağlayacak olmaktan mutluluk duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir