turkcell logo

Turkcell’in Yeni İletişim Ajansı DesiBel Oldu

ds-damat

Turkcell, yeni dönem iletişim çalışmaları için desiBel Ajans ile anlaştı. Lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi gibi çeşitli alanlarda hizmet sunan desiBel Ajans, Turkcell’in kurumsal ve marka iletişim çalışmalarına destek olacak.

Türkiye’nin lider entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketi Turkcell’in kurumsal ve marka iletişim çalışmalarına desiBel Ajans destek olacak. desiBel Ajans Turkcell’e, lider iletişimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi gibi alanlarda kapsamlı hizmet sunacak.

2013 yılından beri deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren desiBel Ajans’ın hizmet verdiği markalar arasında Togg, Trendyol, Huawei, SOCAR Türkiye, Mondelez International Türkiye, LC Waikiki, Teknosa, Atasay, B/S/H, Vakıf Katılım, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Ak Yatırım, Sigortam.net, Sanofi, TCL, Riot Games, BinBin, Bilkom, Intercity, Orvital, Kredi Garanti Fonu, İhracatı Geliştirme A.Ş.(İGE) ve Pluxee Türkiye bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir