Turkcell’den İhtimalleri Kapsayan Kampanya

damattween

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in, kapsama gücünün üstünlüğünü mesafeler yerine duygular üzerinden anlattığı yeni reklam filmi yayına girdi.
“Bir ihtimal” adını taşıyan kampanya filmi, Turkcell teknolojisinin kullanıcılarını sevdiklerine her an her yerde ulaştırdığı temasını işliyor.

Turkcell kapsama gücünü duygular üzerinden anlattığı bir reklam kampanyası hazırladı. “Bir ihtimal” adını taşıyan reklam filmi, Turkcell’in kapsama konusundaki üstünlüğünü zorlu coğrafyalar yerine duygular aracılığıyla işliyor. Reklam filminde her insanın farklı noktalarda birçok farklı ihtimal üzerine yaşadığı ve bu ihtimaller için çalışmanın Turkcell’in asıl meselesi olduğunun da altı çiziliyor.

Bir oğlun, memleketindeki annesine duyduğu hasreti konu alan filmin çekimleri, Kayseri-Adana, Eskişehir-Denizli, İzmir-Bandırma, Kars-Sivas, Konya-Adana gibi Türkiye’nin dört bir köşesindeki farklı demiryolu hatlarında gerçekleştirildi.

TBWA/İstanbul’un Turkcell için hazırladığı reklam filminin çekimleri için 5 bin 500 kilometreyi aşkın yol kat edildi. Yönetmenliğini Fatih Kızılgök’ün üstlendiği film için müzisyen Emre Irmak, kampanya ile aynı adı taşıyan bir şarkı besteledi.

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklamveren: Turkcell

Reklamveren Ekibi: Ahmet Yaman, Sinem Hekimoğlu, Yeliz Soylu, Ebru Topçuoğlu

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Serdar Güngör, Selin Pervan, Cantekin Güngör, Melih Oğuz, Olga Müstecaplıoğlu, Mesut Yüksel, Cem Yolal, Harun Sevinç

Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Müge Bozkurt, Ezgi Sezar, Seçil Eda Karbo

CSO: Toygun Yılmazer

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Can Değerli

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Volkan Alkan, Zeynep Hacıalioğlu

Prodüksiyon Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Fatih Kızılgök

Müzik: Jingle Jackson


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir