E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Toptalent.co’nun Yeni Reklam Filmi Yayında “Biz Türkiye’nin Yeteneklerine İnanıyoruz”

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleriyle, üniversite eğitimli en iyi yetenekleri bir araya getiren kariyer platformu toptalent.co’nun yeni reklam filmi yayınlandı.

Kuru bir iş ilanı sitesinden çok daha fazlasını sunan toptalent.co, üniversite de okuyan veya mezun olan kullanıcılarına şirketleri, ofisleri yakından tanıma imkanı sağlıyor, klasik iş görüşmesi formatının dışında araçlarla, hem yüz yüze hem dijitalde şirketlerle yetenekleri bir araya getiriyor ve kariyer imkanları sağlıyor. Yeteneklerin gelişimini işin merkezine koyan toptalent.co, bu amaçla her gün geliştiren içerikler yayınlıyor, birçok dijital araç sunuyor ve yeni fırsatlar yaratıyor.

Reklam filminin de bu iç görü üzerine kurulu olduğunu aktaran toptalent.co Yönetici Ortağı Mehmet Aksu “Türkiye çok büyük bir potansiyeli barındırıyor. Ancak mevcut koşullar özellikle üniversite eğitimli gençlerde karamsarlığa neden oluyor. Üniversite mezunlarında işsizlik %25 düzeyinde ve gençlerin %60’ından fazlası maalesef umutsuz. Biz inanmanın “Umut” etmenin en değerli sermaye olduğunu düşünüyoruz. Bu motivasyonu ve inancı tekrar inşa etmek ve bu yolda motive olmak isteyen herkesi kucaklamak için bu filmi hazırladık. Biz toptalent.co olarak “Türkiye’nin yeteneklerine inanıyoruz.”

KÜNYE:

Reklamveren: Toptalent.co

Reklamveren Yetkilileri: Ahmet Yüce, Mehmet Aksu

Marka Ekibi: Betül Özcan, Mümin Yıldız, Bihter Önkaya, Sena Aykan, Aylin Ceylan

Seslendiren: Merih Ermakastar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir