Think Talk’ta 5G Sonrasında Bizi Neler Bekliyor? Konusu Ele Alınacak.

damattween

Pazarlama Türkiye ve Mobilefest ortaklığıyla gerçekleştirilecek Think Talk canlı yayınımıza davetlisiniz! 15 Nisan saat 21:00’de ”5G Sonrasında Bizi Neler Bekliyor?” konulu bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Konuşmacılar;
Belgin Çağlar Özçelik Turkey, Qatar & Levant Countries, Ericsson – Head of Marketing
İlhan Bağören Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK) -Yönetim Kurulu Başkanı
Çağdaş Polat HIS – Regional Marketing Manager

Katılım sağlamak için: https://bit.ly/think-talk-2

 

Çağdaş Polat Kimdir?

2009 yılında bilgisayar mühendisligini tamamladıktan sonra 2012 yılı itibariyle pazarlama alanına rotasını çevirerek kariyer yolunu değiştirdi. Son 7 yıldır turizm sektöründe pazarlama alanında çalışıyor. Şu anda Japon seyahat devi HIS Travel’de Regional Marketing Manager olarak görev yapmaktadır.

İlhan Bağören Kimdir?

Lisans ve yüksek lisans eğitimini 1980’lerin başında ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği’nde tamamlayan İlhan Bağören, 1990’lara gelmeden birçok Netaş/Nortel, Alcatel-Lucent gibi telekomünikasyon firmalarında çalışmıştır. 1988 yılında kurduğu NewNet iletişim şirketini 1997 yılında satarak çıkış yaptı. Ardından Cellinity firmasını kurdu, şu anda da ona bağlı Telenity firmasının kurucusu ve CEO’su durumundadır.

Belgin Çağlar Özçelik Kimdir?

2005 yılında Bilkent Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra ilaç ve finans sektöründe 4 yıl çalıştı. Son 10 yıldır Ericsson şirketinde pazarlamanın farklı alanlarında çalışmaktadır. Şu anda Katar ve Levant Bölgesi’nde pazarlamanın başındadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir