The Pitcher 2017 Başlıyor!

The Pitcher 2017 Başlıyor!

EMEA’nın gelecek vaat eden girişimleri ile yeni fırsatlar arayan yatırımcıları her yıl bir araya getiren The Pitcher’ın bu yılki başvuruları tamamlandı.

Bu verimli geçecek ve size belki de ilham yaratacak bu etkinlik nerede ve ne zaman diye soracak olursanız, 15 Nisan Cumartesi günü Workinton Levent 199’ da gerçekleştirilecek.
Başvurular arasından seçilecek en iyi 20 girişimci aralarında birçok önemli ismin bulunduğu 50’yi aşkın yatırımcıyı yeni fikirler ile etkilemeye çalışacak.

Etkinlik çerçevesinde gün içerisinde olacaklara gelelim. Girişimcilere özel ödüllerin dağıtılacağı etkinlikte konferans, seminer ve atölyeler düzenlenecek.
Ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz bu etkinlik ile birçok yeni fikre siz de şahit olabilirsiniz.

icerik-pazarlamasi-facebook-event-1

Katılımcılar, yatırımcı sunumlarına eş zamanlı gerçekleştirilecek diğer oturumlara da ücretsiz katılabilecek. ‘‘ Madalyonun İki Yüzü ’’ oturumu yatırımcı gözünden girişimciyi, girişimci gözünden yatırımcıyı konu alacak. ‘‘ Hürriyet Ventures ’’ panelinde ise Hürriyet Genel Müdürü Çağlar Göğüş sahnede olacak. ‘‘ Pitch Persuasion and Delivery ’’isimli oturumda ise girişimciler ve girişimci adayları Peter Hopwood’dan iyi yatırımcı sunumu oluşturmanın püf noktalarını öğrenecek. Bu yıl ‘‘ Girişimcilikte İçerik Pazarlaması ’’ adlı panelde ise Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı da yer alacak. Pazarlama Türkiye’nin ışığında geçecek panelde içerik pazarlamasının girişimcilikteki önemine yer verilecek.

Gelecek vaat eden girişimci ve yatırımcılar için önemi olan bu etkinliği 15 Nisan Cumartesi günü kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir