Teknolojinin Nabzı 3 Mart’ta IT Forum ile İstanbul’da Atacak

Bu sene ikincisi gerçekleşecek olan IT Forum “CxO” etkinliği 450+ üst düzey 20+ ülkeden katılımcısı ile Türkiye’nin en etkili ve uluslararası etkinliği olmaya aday gösteriliyor. Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız etkinlik, 3 Mart Salı günü Fairmont Quasar Hotel’de düzenlenecek.

Etkinlikte “CxO’ların gözünden Dijital Dönüşüm”, Büyük Veri ve Raporlama, Siber Güvenlik, Akıllı Şehirler, 5G, Mobilite, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, Endüstriyel Akıllı Üretim, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Dijital Kültür, Yeni İş Modelleri, Son Teknoloji Deneyimleri, Vaka Çalışmaları gibi konular ele alınacak.

Katılımcı profili, %45 Direktör ve üzeri olacak şekilde, Belediyeler, Üniversiteler, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşları, Teknoloji Sağlayıcı firmalar, Son Kullanıcı firmalar, Operatörler, Bankalar, Sigorta Şirketleri, Perakende, Enerji, Sağlık, Eğitim, Otomotiv, Turizm, Tarım sektör temsilcileri, Veri Bilimciler, İş Analistleri, Medya Temsilcilerinden oluşan etkiliğin önemli konuşmacıları bulunuyor.

Konuşmacıların tamamını görmek için tıklayınız.

Sponsorların tamamını görmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir