Tadım

Tadım’ın Performans Pazarlaması Konkuru Sonuçlandı

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, Mart 2020’de başlattığı konkur sürecini tamamladı. Performans pazarlamasına, içerik üretiminin veri yönetimiyle entegre olduğu yeni bir yaklaşım getiren Neodigital ve etcetera, Tadım‘ın performans pazarlama alanındaki çözüm ortakları oldu.

Markalar için performans pazarlaması çözümleri üretmenin yolu, doğru veri yönetimi ve buradan beslenen, tüketilebilir içerik üretimini bir araya getirmekten geçiyor. Medya tüketim alışkanlıklarında yaşanan değişimi analitik veriyle harmanlayarak başarılı iletişim stratejileri geliştiren Neodigital, 1971 yılından bu yana sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyarak, üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi en taze haliyle tüketiciyle buluşturan Tadım’ın performans pazarlama alanındaki çözüm ortağı oldu. Neodigital, bu iş birliği kapsamında Tadım’ın teknoloji tabanlı reklam satın alma, performans analizi, teknoloji araçları yönetimi ve SEO hizmetlerini yürütmekten sorumlu olacak. Belirlenen hedefler doğrultusunda içerik pazarlaması stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanması süreçlerinin yönetimi ise etcetera tarafından gerçekleştirilecek. Geliştirilen bu çözüm ortaklığı sayesinde, son yıllarda global çapta önem kazanan “İçerik Odaklı Performans Pazarlaması” iş modelinin Tadım için hayata geçirilmesi ve markanın farklı hedef kitleleri için aynı zamanda bir yayıncı gibi konumlanması hedefleniyor.

2011 yılından bu yana “Gerçekçi çözümler üreten dijital medya planlama ajansı” mottosuyla hizmet veren Neodigital ile 2017 yılında kurulan ve popüler dijital kültür ekseninde mecra bağımsız içerik hizmetleri sunan etcetera, markalar için birlikte entegre çözümler geliştiriyor.  Neodigital’in müşteri portföyünde Anadolu EFES, ASUS, Sinpaş, Aşçıoğlu, British Council, Terakki Vakfı Okulları, Uğur Okulları gibi markalar bulunurken; etcetera’nın müşteri portföyünde Garanti BBVA, Domino’s, Halk Emeklilik ve Anadolu EFES gibi markalar yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir