tac reborn

Taç’tan Sürdürebilirliğe Dikkat Çeken, Yepyeni Reklam Filmi

damattween

Zorlu Tekstil Grubu’nun ev tekstilindeki en güçlü markalarından Taç, yeni koleksiyonu Reborn ile sürdürülebilirliğe katkı sunmaya devam ediyor. Taç’ın, sürdürebilir yarınlara destek olmak için satışa sunduğu Reborn koleksiyonu için çektiği reklam filmi ise, sektöre ilham olurken daha iyi yarınlar için umut veriyor.

Sürdürülebilir bir dünya hedefiyle sunduğu ürün ve çözümleriyle büyümeye devam eden Zorlu Tekstil’in en güçlü markalarından Taç, hayata geçirdiği projelerle sektöre ilham vermeye devam ediyor. 

Gelecek için bugün’ sloganıyla sürdürebilirliği odağına alarak tasarladığı Reborn Koleksiyonu ile Taç, insana ve doğaya verdiği değeri yepyeni reklam filmiyle gözler önüne seriyor. Günümüz dünyasındaki çevre tükenmişliği görüntüleri ile başlayan reklam filmi, deniz kirliliği, çevreye bırakılan atıklar, yanmış orman görüntüleri adeta kâbusu andıran sinematik bir etki ile ekrana gelir ancak bu görüntülerin ardından film doğa içindeki bir eve açılır. Dünyanın geleceği hakkında endişeli kadın oyuncu, Reborn nevresim takımı serili yatağa güven içinde yatınca onun için artık yarınlar kâbus değil, sürdürülebilir bir rüyadan ibaret oluyor. 


Sürdürülebilir bir yaşam ve daha iyi bir dünyanın insanların elinde olduğunun altını çizen film, aynı zamanda daha iyi yarınlar için de umut veriyor. Bu doğrultuda Taç; suyu geri dönüştürerek kullanarak üretimde, yılda 848.000 ton su tasarrufu sağlarken yıllık karbon ayak izini %50’ye varan oranda azaltıyor.

Etkileyici reklam filmi ile sürdürülebilirliğin odağında olan Reborn Koleksiyonu doğa aşkına ve doğadan ilham alınarak tasarlandı.

Reklam Filmi

Künye

Reklamveren: TAÇ

Reklamveren Marka Ekibi: Çiğdem Solak, Burcu Sarıca Öztat, Ahsen Barak, Merve Ergül, Neslihan Demir Karataş, Oya Canözer, Büşra Tefinelli, Melih Mutlu, Erdi Eralp Uğur.

Reklam Ajansı: ADSTOP

Ajans Başkanı: Ali Özbek

Yaratıcı Ekip: Volkan Lale, Gizem Kurtulmuş

Reklam Ajansı Marka Ekibi: Seda Tokel, İrem Evrandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir