linafon 2024 bulten

Strateji Odaklı Yaratıcı Bir İletişim Ajansı olan Linafon, 2024 Yılına Hazır!

ds-damat

Linafon 360 Derece Pazarlama ve İletişim Ajansı, iletişim alanındaki sunduğu çözümler ve yeni iş birlikleriyle artırıyor. Türkiye ve Dünyadaki yeni iş ortaklıklarıyla büyüme ivmesini geliştiren Linafon, 2024 yılına ye bir motivasyonla hazırlanıyor. 

Çözümcül ve müşteri odaklı yaklaşımı ile güçlü stratejiler geliştirmeye odaklanan Linafon, yazılım çözümleriyle sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Linafon Kurucu Ortağı Huzeyfe Erdinç, ajansın 2024 planını şu sözlerle açıklıyor: “Reklamcılık çok fazla ‘bu böyle yapılır’la kuşatılan bir endüstri. Oysa neredeyse her yıl hayatımıza birkaç yeni dijital mecra giriyor, bu mecralar pazarlama iletişimi kavramını biçim ve içerik olarak tümüyle değiştiriyor. Reklamcılığın katı kurallarıyla şekillenmiş yapılar bu değişime ayak uydurmakta ciddi zorluklar çekiyor. Bu yüzden daha dinamik, bir çok disiplini uyum içinde çalıştırabilecek, yaşanan değişime işin mutfağında şahit olmuş yeteneklerden oluşan bir yapı kurmak istedik ve Linafon’un yeni dönemde strajesini ortaya çıkardık. Yolumuz açık olsun.”

Linafon Kurucu Ortağı ve Direktörü Yeter Çetinkaya ise: “İş ortaklarımıza Kapsamlı Marka Analizi, Stratejik İçerik Yönetimi, Veri Analizi, Sosyal Medya Yönetimi, UI/UX Tasarım ve Yazılım Geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile markaların ihtiyaçlarına uygun kampanya ve içerikler geliştiriyoruz. Değişen pazar koşullarını takip ederek, yenilikçi çözümler sunuyor. Markanızın hikayesini dijital platformlarda anlatıyoruz. Hedef kitleniz ile etkileşim kurmanızı sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Son olarak iş ortaklarımızın başarısı bizim motivasyon kaynağımız oluyor” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir