Sponsoru Olduğumuz Gamification Turkey Summit 15 Kasım Tarihinde Başlıyor.

damattween

Türkiye’nin ilk oyunlaştırma zirvesi Gamification Turkey Summit, 14 oturumda 16 konuşmacı ve 350’den fazla kişinin katılımı ile geçen sene gerçekleşti. Bu sene ikinci kez düzenlenecek olan Gamification Turkey Summit, 15 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Point Hotel Barbaros’da gerçekleşecek.
Oyunlaştırma ile ilgili önemli başlıkların konuşulacağı etkinlikte alanlarında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar yer alacak ve çeşitli yan etkinlikler düzenlenecek.
Gamification Turkey Summit’in bu seneki ana başlığı “​Oyunlaştırma ile İnsan ve İletişim​”dir. Etkinliğin alt başlıkları ise “​Oyunlaştırma ile Organizasyonel İletişim​ ”, “​ Müşteri ve Potansiyel Müşteriler ile İlişkilerde Oyunlaştırma​ ” ve “​Davranış Değişikliği​”dir.

Bu seneki konuşmacılardan bazıları aşağıdaki gibidir,

● Joris Beerda – ​Managing Director @The Octalysis Group
● Sylvester Arnab – ​Professor in Game Science @Coventry University
● Maarten Molenaar – ​Game Designer @Fresh Forces
● Günet Eroğlu – ​Co-Founder @HMS Health Mobile Software Sağlık MobilYazılımve Eğitim A.Ş.
● An Coppens -​ Gamification Design Expert @Gamification Nation
● Thomas Lindemann – ​Digital Engagement Strategist @Volkswagen AG
● Fırat İçmeli​ – Chief Gamification Officer @BrandNewGame Turkey
● Ahmet Akif Akyol – ​CRM Consultant @İnnova Bilişim
● Akar Şümşet -​ Founder @Invertiv

Ayrıca etkinlikte “​Oyunların Yeni Nesil Gençlerle İletişime Katkısı” ​başlığı ile moderatörlüğünü Agile Turkey Topluluğu’ndan ​Barış Bal’​ın gerçekleştireceği, Riot Games ülke müdürü ​Bora Koçyiğit​, Türkiye E-Spor Federasyonu başkanı ​Alper Afşin Özdemir ​ ve Peak Games & Supermassive kurucu ortağı ve seri girişimci ​Hakan Baş’​ın katılacağı bir panel gerçekleşecek.

Gamification Turkey Summit 2018 ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için www.gamificationturkey.org​ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir