E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Sosyal Medya’da Yeni Trend: #TenYearsChallenge

Ice Bucket Challenge, Falling Stars gibi sosyal medya gündemine damga vuran akımlara bir yenisi daha eklendi.

Dün akşam saatlerinde sosyal medyada başlayan #TenYearsChallenge akımı kullanıcıların 10 yıl önceki fotoğrafları ile bugünkü fotoğraflarını karşılaştırmaları fikrine dayanıyor.

Hollywood’un yıldızlarından oyuncularına kadar hemen hemen herkesi etkisi altına alan akım, kişilerin yıllar içinde gösterdiği değişimi gözler önüne seriyor. Bu yeni akım bazılarının ne kadar büyük değişim gösterdiğini nam-ı diğer evrim geçirdiklerini gösterirken, bazılarının da hiç değişmediğini gösteriyor.

Türkiye’de de an itibariyle yayılmaya başlayan #TenYearsChallenge çılgınlığınaünlüler de katılarak 10 yıl önceki fotoğrafları ile şimdiki fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

Ortaya komik ve şaşırtıcı fotoğrafların çıktığı akım ile sosyal medyada dönen eğlence dalga dalga yayılmaya başladı. Duyan herkesin fotoğraf paylaşması ile kısa sürede yoğun ilgi gören #TenYearsChallenge birkaç gün daha konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

Unutmadan akıma katılmak için 2009 ve 2019 yılında çekilen iki ayrı fotoğrafı tek bir karede birleştirerek #TenYearsChallenge etiketi ile paylaşabilir, sizler de yıllar içinde gösterdiğiniz değişime takipçilerinizi ortak edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir