Okuduğunuz Yazı
Son Pişmanlık İşe Yarıyor Artık: WhatsApp Mesajları Silme Özelliği Kullanıma Açıldı!

Son Pişmanlık İşe Yarıyor Artık: WhatsApp Mesajları Silme Özelliği Kullanıma Açıldı!

Hani aniden yazma isteği gelir de hoşlandığınız kişiye mesaj atarsınız, gönderdikten sonra çalışan akıl da bu yaptığına pişman olur. Sonra “Kuzenim yazdı, ben sana mı göndermişim, yanlış oldu.”  gibi bilindik bahaneler sıralanır ve karşı taraf bunu yemez.(Üzülmeyin)

WhatsApp, bu soruna çözüm bularak, gönderilen mesajları silme özelliğini uygulamaya koydu. Kişisel ya da gruplara gönderilen mesajların nasıl kaldırılacağına dair bir açıklama yapan WhatsApp, geçtiğimiz aylarda test ettiği uygulamanın, dünyadaki WhatsApp kullanıcılarına açıldığını duyurdu.

Mesajlar nasıl siliniyor?

Gönderilen mesajı seçerek çöp simgesine dokunuyorsunuz. “Herkesten sil” bölümünü seçerek, gönderdiğiniz mesajı silebiliyorsunuz.

Gönderilen mesajı silebilmek için WhatsApp’ın güncellenen  sürümünü telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Mesaj atılan kişi de son sürümü kullanmıyorsa, mesajınız gönderilen kişinin cihazından silinmiyor.

İlginizi Çekebilir

7 dakika içerisinde gönderdiğiniz bütün mesajları silebiliyorsunuz. Mesajınız gönderilen kişiye ulaşmasa da yazdığınız mesajın silindiğini gönderilen kişi görebiliyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2019 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.