Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası” | Pazarlama Türkiye
Sosyal Medya

Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası”

Instagram Türkiye’de ilk kredi kampanyası Fibabanka’dan!

İhtiyacının fotoğrafını çekip Instagram’da paylaşan kullanıcılar çok özel bireysel kredi faiz oranlarından yaralanabiliyor. Ayrıca paylaştıkları fotoğrafları ile 250 TL tutarında GAP Mağazaları’ndan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Fibabanka’nın 5. yılına özel olarak düzenlediği yeni kampanya ile, 20 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Instagram hesabından #bankamyanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını paylaşanlar çok özel oranlar sunan Instagram Kredisi ile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kampanyadan faydalanan müşteriler “Instagrama özel” faiz oranları ile  30.000 TL ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkı kazanıyor.

Fibabanka’nın sosyal medya ajansı “Dekatlon Buzz” imzalı kampanya kapsamında oluşturulan instagram hesabında en çok beğeni toplayan 20 fotoğraf arasından, jürinin belirleyeceği 10 kişi 250 TL’lik GAP Mağazaları Hediye Çeki kazanıyor.

Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı  Emre Ergun, “Fibabanka stratejisinde sosyal medya çok önemli bir yer teşkil ediyor. Bankamızın 5. Yılında “Instagram Kredi Kampanyamız” ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Herkesi bankamızın sosyal medya hesapları ile tanışmaya davet ediyoruz.” dedi.

Pazarlama Türkiye Kurucusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Sosyal Medya
Yeşilay ve USMED Sentetik Yalanlar Projesini Başlattı

Dünyanın en köklü ve en etkili uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele...

Kapat