Bereketli Bir Whatsapp Dönemi


Sizce de 2016 yılı Whatsapp için çok hareketli bir dönem olmadı mı? Whatsapp şu sıralar sürekli kendini güncelleyerek kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyor.

En çok beklenen özelliklerden biri olan görüntülü konuşma özelliği yakın bir zamanda devreye alınmıştı, hatırlarsanız.

Şimdi de bomba bir güncelleme daha geliyor Whatsapp’a, peki ya nedir, nedir?

Hepimizin zaman zaman ‘Ayy yanlış kişiye gönderdim ya tüh’ dediği veya ‘Eyvahlar olsun! Ben bu mesajı nasıl geri alacağım şimdi!!’ dediğimiz anlar olmuştur. Ey Whatsapp sonunda sesimizi duydun diyebilir miyiz o zaman, çünkü bu yeni güncelleme tam olarak bu serzenişleri önlemek için hayatımıza giriyor. İstemeden elimizin kaydığı ya da yanlış kişiye attığımız o mesajları artık iptal edilebilecek ve hatta düzenleyip tekrar gönderebileceğiz. Kullanımı ise oldukça basit: Gönderdiğimiz mesajın üzerine basılı tutarak ya da “İptal et” (Revoke) diyerek..

Şimdilik sadece IOS kullanıcılarının faydalanacağını da belirtelim, yakın zamanda devreye alınacak bu özellik hepimize rahat bir nefes aldıracağa benziyor

Heyecanla bekleyelim o zaman!

Emine İpekçi
Orjinalinde Marmara Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunu, gerçeğinde Dijital Pazarlama’ya gönül vermiş bir beyaz yakayım. Kurumsal hayatta kariyer hedefleyen ancak yine de içindeki “bir sürü şeyi aynı anda yapma isteğine yenik düşmek için” kendi kendine söz vermiş, seyahat aşığı, hayatın anlamının “an”larda saklı olduğuna inanan biriyim. Şu anda ise bir telekomünikasyon şirketinde Dijital Pazarlama departmanında profesyonel hayatına devam ediyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bereketli Bir Whatsapp Dönemi

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.