E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
effect sinoz

Sinoz Kozmetik’in Yeni İletişim Ajansı EFFECT BCW Oldu

Cilt bakım ürünlerini değerli bitki özlerinden elde edilen güçlü aktiflerle ve bilimsel arge çalışmalarıyla birleştirerek kozmetik sektörüne sunan SİNOZ KOZMETİK, iletişim faaliyetlerini yürütmesi için Effect BCW’i seçti.

Effect BCW, yeni dönemde Sinoz Kozmetik’e kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider ve sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi ile pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Cilt bakım ürünleri tasarlayan, geliştiren ve 2008 yılından bu yana dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Sinoz Kozmetik, endişe ve cilt sorunlarına çözüme yönelik doğal içerikli cilt bakım ürünleri sunmak üzere, doğallığı ve kaliteyi bir arada arayanlar için ürünlerini durmaksızın ileriye taşımaya devam ediyor. 

2008 yılında kurulan Sinoz Kozmetik, 2011 yılında Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görülürken, 2016 yılından bu yana Hollanda’daki ofisiyle tüm Avrupa’ya ürünlerini ulaştırabilmektedir.

Marka, 2018 yılında Altın Marka Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki online satış platformları ve kişisel bakım marketleri aracılığıyla ürünlerini müşterileriyle buluşturan Sinoz Kozmetik, tüketicilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzere oluşturduğu ürünleriyle kaliteli ve temiz içerikler sunmaktadır. 

Dermatolojik olarak test edilen ve güçlendiren içeriklerini sadece dış güzellik için değil, bitkisel bazlı içeriklerle ve değerli aktifler ile destekleyerek önce insan sağlığına önem vererek üreten marka, PETA’ya (Hayvanlara Etik Muameleden Sorumlu Kişiler) dahil edilmiştir. PETA üyesi olan marka, vegan içerikli ürünleriyle Vegan Society sertifikasına da sahiptir. 

Markanın “Güzelliğinin Farkına Var” mottosuyla başlayan başarı yolculuğu; 1000m2’lik operasyon merkezinde 100’den fazla ekibiyle her geçen gün artan bir başarı grafiğiyle çalışmalarına devam etmektedir. Tüketicilerine kendini değerli hissettirmek ve çözüme yönelik cilt bakım ürünleri sunmak üzere AR-GE çalışmalarına odaklanan Sinoz Kozmetik, yeni ürünleri ve projeleriyle kozmetik sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir