organic selpak tek kare 2 220701.00000258

Selpak yeni reklamında “ekstra hijyene” vurgu yapıyor

Türkiye’de temizlik kağıtları kategorisinin yaratıcısı olan, ilkleri üreterek hijyen alışkanlıklarını dönüştüren Selpak’ın geliştirdiği, ürün yüzeyinde bakteri oluşumunu %99* oranında önleyen Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı’nın reklam filmi tüketicileriyle buluşuyor.

Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı’nın özelliklerinin keyifli bir dille anlatıldığı reklam filmi, Selpak fili ile bir çocuğun tuvaletteki sempatik diyaloğunu ekrana taşıyor.

“Ekstra hijyene ihtiyaç duyduğun her an, en iyisi Selpak kullan” sloganıyla yayınlanan filmde; banyoda açıkta duran tuvalet kağıtlarının hijyen açısından tüketicilerin aklında soru işareti oluşturmasından yola çıkarak, tuvalet kağıdı yüzeyinde bakteri oluşumunu önleyen Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı işleniyor. Sıçrama, yüzeyle temas ve hava kaynaklı ürün yüzeyinde bakteri oluşumunu %99* önleyen tuvalet kağıdı Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı ile tüketicinin “extra hijyen” ihtiyacını karşıladığı, reklam filminde belirtiliyor.

Türkiye’nin ilk temizlik kağıdı markası olarak doğan ve geride bıraktığı 50 yılda Türkiye’yi birçok ilkle buluşturan Selpak, vizyoner ve inovatif bir anlayışla yenilikleri hayata geçirmeyi sürdürüyor. Selpak, tüketici ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıkarak geliştirdiği Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı ile tuvalet kağıdında oyunu baştan kuruyor.

Kampanya Künyesi: Selpak – Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı

Reklamveren: Eczacıbaşı – Selpak

Reklamveren Ekip: Bilge Çiftçi, Ayhan Arıcı, Ayşe Didem Tezelman, Pınar Gül Kolcu, Ayşen Akalin, Burcu Vural, Zeynep Güner, Ezgi Ergene, Merve Erkaya Tüter, Aylin Demirler, Seden Turkay, Bahar Tad, Can Payza, Serhan Ak

Reklam Ajansı: Rafineri

VP Creative: Ayşe Bali

Yönetici Kreatif Direktör: Kerim Gürsel

Kreatif Direktör: Tolga Suna

Sanat Ekibi Lideri: Uğur Matban

Yaratıcı Ekip: Jbid Boyacıyan, Gizem Özöver, Songül Karakoç, Gözde Gözükırmızı, Abdurrahman Gürses

Stratejik Planlama Direktörü: Can Çalışkan

Stratejik Planlama Ekibi: İpek Kardeşler, Ezgi Cumur

Müşteri Ekibi: Elif Olcaytu, Derin Doğru, Tuğçe Genç

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Aysu Kılıç 

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Onur Erdem

Post Prodüksiyon Şirketi: IPD

Müzik: Jingle House

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir