Okuduğunuz Yazı
Elon Musk Global Satshow için Türkiye’ye Gelecek !

Elon Musk Global Satshow için Türkiye’ye Gelecek !

SpaceX‘in kurucusu, Tesla Motors ve PayPal‘ın da kurucu ortaklarından olan Elon Musk, Türkiye’de düzenlenecek olan Global SatShow’a geliyor.

Elon Musk Global SatShow için geliyor.

[boombox_button tag_type=”a” type=”primary” url=”https://pazarlamaturkiye.com/makale/elon-musktan-altin-degerinde-20-onemli-tavsiye/” target=”blank” class=”class-name1 class-name2″]Elon Musk’tan Altın Değerinde 20 Önemli Tavsiye[/boombox_button]

Dünya uydu-uzay piyasalarına yön veren 3’üncü Global Satshow, 9-10 Kasım tarihlerinde, MÜSİAD’ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators’ Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek..

Uydu ve uzay sektörünün önemli gelişmelerinin değerlendirildiği uydu konferansı, sergi ve ödülleri kapsayan Global SatShow ; sektör uzmanları ve profesyonellerin yanı sıra teknoloji takipçilerini ve girişimcileri bir araya getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Kısa bir süre önce Amerika ile yaşanan kriz sonrası hem Türkiye hem de Amerika karşılıklı olarak vize başvurularını askıya almıştı. Musk’un vize sorununun özel izinle çözülmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2019 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.