CarrefourSA, Whatsapp ile Okul Alışverişi Dönemini Başlattı


CarrefourSA, milyonlarca kullanıcıya hizmet eden Whatsapp uygulaması üzerinden online alışverişe başladı. Online alışverişi sadece kırtasiye alanında yapan CarrefourSA, bu uygulama için okulların açılmasını beklediğini de söyledi.

Satışlar %40 Arttı

Okul alışverişi için düzenlenen basın toplantısı CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin ve CarrefourSA Gıda Dışı Kategori Direktörü Gökhan Kaplan katılımıyla İstanbul Hasan Ali Yücel Ortaokulu’nda gerçekleştirilmişti. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre bu uygulama satışlarda %40 oranında artışın olduğu yönündeydi. Ürün yelpazesinin Ege Üniversitesi onaylı olduğunu ve laboratuvarda testten geçirildiğini söyleyen CarrefourSA genel müdürü Hakan Ergin, hem vakitten hem de enerjiden tasarruf sağlayan insanların bu uygulamayı değerlendirmek istediklerini açıkça görüyoruz dedi.

Uygulamanın 24 saat boyunca online olacağını söyleyen yetkililer, günün her saatinde insanlara güvenilir ve diledikleri gibi alışveriş yapma fırsatı sunduklarını da söyledi. Ayrıca yoğun ilgiyle karşılanan bu uygulama karşısında CarrefourSA, uygulamayı genişleteceğini de duyurdu.

Büşra Kul
Büşra Kul : Pazarlama Türkiye Jr. Editör

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CarrefourSA, Whatsapp ile Okul Alışverişi Dönemini Başlattı

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.