Bilmeyenler ve Kullanmayanlar için Getir.com


İhtiyaçları çok iyi gözlemleyen girişimciler, kesinlikle çok güzel işlere imza atıyorlar. “BiTaksi” ile çok güzel bir başarıya imza atan Nazım Salur, şimdi de “Getir” ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Getir de getirelim sloganı ile önce mobil de piyasaya çıkan getir.com, başta beyaz yakalıların olmak üzere küçükten büyüğe herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Farklı kategori de birçok ürün bulunduran uygulama da harita ile sipariş takibini gerçekleştirebiliyor, sipariş verdiğin ürünleri ise hızla teslim alabiliyorsun. Uygulamayı ilk kez kullanacak olanlara da müjde; ilk siparişinizle alt limitsiz kullanacağınız 20 TL bonus paranız oluyor, güle güle harcayın

Uygulama hayata geçirildiğinden beri birçok kampanyaya da imzasını atıyor. Geçtiğimiz hafta Dünya Hayvan Hakları Haftası’na özel olarak her yeni kullanıcısının Mama Getir siparişiyle bir barınak hayvanın 3 günlük yemek ihtiyacını karşılayan Getir, daha önceler de Algida ile düzenlediği kampanya ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Peki buraya kadar her şey güzel ama Getir gerçekten mükemmel eksiksiz bir uygulama mı? Tabi ki hayır, e her güzelin bir kusuru vardır diye boşuna dememişler

 

Fiyatlar normale göre biraz tuzlu olabilir, bazılarımız ürün çeşitliliğini az bulsa da yeni sayılacak bir uygulama için yeterli düzeyde diyebiliriz.

Hızla yayılan bir uygulama olan Getir , Word of mouth yöntemiyle yayılımını hızlandırıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda başarılı bir çalışma olduğunu da buradan görebiliriz.

Bakalım Getir’in zamanla ürün yelpazesi genişleyecek mi ve bakalım kullanıcılarımız için bu memnuniyet artan bir ivme ile mi artacak, zamanla göreceğiz


Emine İpekçi
Orjinalinde Marmara Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunu, gerçeğinde Dijital Pazarlama’ya gönül vermiş bir beyaz yakayım. Kurumsal hayatta kariyer hedefleyen ancak yine de içindeki “bir sürü şeyi aynı anda yapma isteğine yenik düşmek için” kendi kendine söz vermiş, seyahat aşığı, hayatın anlamının “an”larda saklı olduğuna inanan biriyim. Şu anda ise bir telekomünikasyon şirketinde Dijital Pazarlama departmanında profesyonel hayatına devam ediyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilmeyenler ve Kullanmayanlar için Getir.com

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.