E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
whatsapp image 2023 03 24 at 13.30.34

Sarelle’nin Yeni Reklam Filmi Yayında

Türkiye’nin köklü çikolata markalarından Sagra’nın geleneksel ürünü Sarelle’nin logo ve marka tasarımı yenilenirken, yeni reklam filmi de yayına girdi. Filmde, aile ile hep birlikte yapılan kahvaltılara, farklı zevklere hitap eden Sarelle lezzetlerine vurgu yapılıyor.

Türkiye’nin önde gelen sürülebilir çikolata markası Sarelle, yenilenen marka tasarımına ilişkin iletişim kampanyası başlattı. OYAK Grubu Şirketlerinden Sagra’nın sevilen ürünleri arasında yer alan Sarelle, uzun yıllardır kullandığı ambalaj ve logosunda yaptığı değişiklikle birlikte yeni reklam kampanyasına start verdi.

“Önce Sarelle Sonra Gülümse” sloganıyla tüketicisine seslenen markanın, yeni reklam filminde dört kişilik bir ailenin kahvaltı sofrasında geçirdiği mutluluk dolu anlar eğlenceli bir dille anlatılıyor. Aile fertlerinin kahvaltı hazırlık aşaması ile başlayan film, masaya Sarelle lezzetlerinin gelmesi ve sonrasında yaşadıkları keyifli anların anlatımıyla devam ediyor. Reklam Sarelle ailesinin farklı damak zevklerine hitap eden beş çeşidinin bir arada göründüğü kare ile bitiyor.  

https://www.linkedin.com/posts/sagragrup_sarelle-aemncesarellesonragaeslaesmse-activity-7044561496219000832-u1Ix?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Reklam veren: Sarelle
Reklam veren Temsilcisi: Aslı Eren Şengezer, Aslı Sinangil, Özenç Yalçınkaya
Reklam Ajansı: Brothers & Sisters
Kreatif Grup Başkanı: Özge Günaydın
Kreatif Ekip: Mehmet Cemre Özkan, Esra Demirbaş
Strateji & Müşteri İlişkileri: Umut Ulus, Yasin Acar, Ecem Solok,  
Prodüksiyon Şirketi: Spark Film  
Yönetmen: Çağlar Mallı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir