Samsung Galaxy11

Samsung, uzaylı istilası destanına yeni bir animasyon filmiyle devam ediyor. Dünyanın en önemli futbol karşılaşmasının oynandığı filmde Galaxy 11 futbol takımı, insanlığı köleleştirmek isteyen uzay istilacılarına karşı dünyayı savunuyor. Serinin ilk filmi The Beginning‘de takımın toplanma aşaması gösterilmişti. Daha sonra yayınlanan Galaxy 11 part 1 isimli filmde ise Messi, Donovan, Ronaldo gibi yıldızlardan oluşan insan takımı, 3-1’lik skorla maçın ilk yarısını geride bitirmişti. 

Galaxy S5 gibi Samsung ürünlerinin sıkça gösterildiği final videosu, takımın menajeri Franz Beckenbauer’in stratejileri gözden geçirdiği ikinci yarıya hazırlık konuşmasıyla başlıyor.

İnsan takımın erken bir gol bulmasıyla başlayan ikinci yarıda, Wayne Rooney 88.dakikada attığı golle skoru eşitliyor.

Kaleye yakın bir yerde Rooney’nin yaptığı sert hareket karşı takıma penaltı verilmesine neden olsa da, süper kaleci Iker Casillas günü ve golü kurtarıyor.

Maç, Galaxy ekibinin attığı golle 4-3 bitiyor ve kutlamalar başlıyor. Reklam, 50 yıl sonra, yaşlanmış Messi ve Ronaldo yanyana oturup gökyüzüne bakarken, başka bir uzay gemisinin dünyaya yaklaşmasıyla son buluyor.

Bu son görüntü, videonun, Samsung’un futbol temalı animasyon filmlerinin sonuncusu olmayacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Serinin ilk filmi The Beginning:

[youtube height=”400″ width=”600″]http://www.youtube.com/watch?v=NkyTH7UcDdI[/youtube]

Galaxy 11: The match part 1;

[youtube height=”400″ width=”600″]http://www.youtube.com/watch?v=gLiX3Im9pOg[/youtube]

Serinin son filmi Galaxy 11: The match part2:

[youtube height=”400″ width=”600″]http://www.youtube.com/watch?v=bo1kT7KA7Jw[/youtube]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir