samsung

Samsung EBA Öğrencilerine Destek Veriyor

ds-damat

Samsung EBA öğrencilerine destek için kolları sıvadı.
Yeni tip koronavirüs nedeniyle Türkiye’de okullarda eğitime 30 Mart’a kadar ara verilirken eğitim sürecinin kesintiye uğramaması için öğrenciler, MEB tarafından 23 Mart Pazartesi gününden itibaren uzaktan eğitim alacak.

20 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında online mağazaları üzerinden Wi-Fi özellikli Samsung Galaxy tabletlerinden satın alacaklara 120 TL değerinde 3 Aylık Okulistik İçerik Paketi hediye edilecek.

1. sınıftan 8. sınıfa kadar sınıflar için seçeneklerin olduğu eğitim setlerinde konu anlatımı, etkileşimli video, video konu anlatımı bulunuyor. Bunun yanında çözümlü soru, konu testleri, özet, etkinlikler, yazdırılabilir eğitim materyalleri, kitaplar, soru bankası ve ünite testleri içerikleri yer alıyor.

Tüketiciler, Samsung Online Mağaza üzerinden yaptıkları satın alma sonrasında sipariş sırasında belirttikleri telefon numarasına gönderile kodla kullanmaları gerekiyor. Bahsedilen kod ile Okulistik web sitesinde üye girişi yaptıktan sonra kullanarak “3 Aylık Okulistik İçerik Paketi” kullanabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir