salt logo

Salt İletişim Grup, Danışmanlık Kapsamına “Content Seeding”i Ekledi

2011 yılından bu yana farklı sektörlerden çok sayıda firmaya 360 derece entegre pazarlama ve iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Salt İletişim Grup, 5 farklı departmanıyla başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Holistik bir yaklaşımla hizmet veren Salt İletişim Grup, bünyesinde bulunan Halkla İlişkiler, Kreatif Tasarım, Dijital, Etkinlik ve Influencer Marketing departmanlarına bir yenisini daha ekledi; “Content Seeding”…

Profesyonel bir ekip ile markaların seeding çalışmalarına yön veren, her iş ortağına kapsamlı pazar araştırması yaptıktan sonra markaların ürünlerini sosyal medyada ön plana çıkartıcı çalışmalara imza atan “Content Seeding” departmanı, dijital pazarlamanın önemli bir kolu olan seeding çalışmalarını yönetiyor. Kreatif Tasarım ekibi tarafından hayata geçirilen yaratıcı seeding tasarımları “Content Seeding” ekibine ilham kaynağı oluyor.  

Salt İletişim Grup 2022 yılını, 102 kişiden oluşan güçlü kadrosu ile geride bırakmaya hazırlanırken, 2023 yılını altı farklı departmanı ile karşılıyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir