E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
roipublic european agency award 1

ROIPUBLIC European Agency Award Best PPC Campaign Kategorisinde Finalde!

Avrupa’nın en seçkin ajans ödülleri arasında yer alan European Agency Awards’da, ROIPUBLIC Best PPC Campaign kategorisinde finale yükselen 9 aday arasında yer buldu. Bu yarışma, tasarım, dijital pazarlama, PR, reklam ve medya gibi alanlarda faaliyet gösteren en başarılı ajansları ödüllendirmeyi amaçlar.

European Agency Awards’ın seçkin jüri üyeleri, sektörlerindeki en iyileri belirleme konusunda son derece dikkatlidir. 2012’den bu yana sürekli bir gelişim içerisinde olan ve sektörün liderleri arasına adını yazdıran ROIPUBLIC, bu adaylıkla bir kez daha başarısını tescillemiş oldu.

ROIPUBLIC: Markanızı Dijital Arenada Zirveye Taşıyın!

ROIPUBLIC, uzman ekibi ve nitelikli projeleriyle markaların dijital yolculuklarına rehberlik ediyor. Dijital reklam, sosyal medya yönetimi, SEO, web tasarımı ve dönüşüm optimizasyonu gibi hizmetleriyle markalara değer katıyor. Sektörde rakiplerinin bir adım önüne geçmeleri için inovatif stratejiler sunuyor.

ROIPUBLIC Dijital Performans Pazarlama ve SEO Ajansı, Piksel, Anatomi ve Lugat gibi değerli iş ortaklarıyla birlikte çalışarak, markaların dijital dünyadaki varlıklarını en üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Sürekli değişen dijital trendleri takip ederek, markalara destek sağlıyor ve onların pazar dinamiklerine uyumlu kalmasını hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir