E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
mustafa fuat vardar

Related Digital Yeni CEO’su Mustafa Fuat Vardar Oldu

Lider dijital pazarlama teknoloji ve servis sağlayıcılarından Related Digital’in yeni CEO’su e-ticaretin yanı sıra çok kanallı şirket stratejileri alanında sektörün deneyimli ismi Mustafa Fuat Vardar oldu. Vardar, EMEA Bölgesi’nde 20 yıla yakın bir süredir dijital dönüşüm, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması, müşteri stratejilerinin belirlenmesi, e- ticaret ve çok kanallı şirket stratejileri konularında üst düzey görevlerde bulundu.

İstanbul, Hamburg ve Dubai’de bulunan ofislerindeki 150 civarında uzmanıyla yurt içi ile yurt dışında 1.000’den fazla kuruma entegre çözümler sunan, hem dünyanın hem de Türkiye’nin lider dijital pazarlama teknoloji ve servis sağlayıcılarından Related Digital’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Omnichannel (çoklu kanal) pazarlama platformu hizmetleri, yapay zekâ destekli büyük veri analizi, segmentasyon, kişiselleştirme, pazarlama çözümleri ile ürün önerileri geliştiren, ürün ve hizmetleriyle Türkiye’nin teknoloji ihracatına destek sağlayan Related Digital’in yeni CEO’su Mustafa Fuat Vardar oldu. Vardar,  EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) 20 yıla yakın bir süredir dijital dönüşüm, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması, müşteri stratejilerinin belirlenmesi, müşteri analitiği, e- ticaret ve çok kanallı şirket stratejileri gibi alanlarda üst düzey görevlerde bulundu.

Related Digital’deki görevine başladı!

Lisans öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Vardar, yüksek lisans öğrenimini ise Sabancı Üniversitesi’nde “Avrupa Çalışmaları”, İngiltere’deki Warwick Üniversitesi’nde de “Ekonomi Hukuku” alanlarında yaptı. Vardar, iş hayatına adım atmasının ardından PwC, Accenture, Peppers & Rogers Group, Velox Partners şirketlerinde  yöneticilik ve danışmanlık görevlerini yürüttü. Vardar, Boyner Holding ve Hürriyet Gazetesinde de strateji, dijital dönüşüm ve satış geliştirme sorumluluğu rollerini üstlendi. Dijital dönüşüm, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması, müşteri stratejilerinin belirlenmesi, müşteri analitiği, e- ticaret ve çok kanallı şirket stratejileri alanlarında EMEA bölgesinde 20 yıla dayanan bir deneyime sahip olan Vardar, son olarak Doğuş Grubu çatısı altında yer alan Related Digital’in CEO’su olarak atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir