Ümmiye Koçak’tan Cristiano Ronaldo’lu Türk Telekom Reklamı!


Ümmiye Koçak kimdir? Önce kendisini tanıyalım..

Hemşehrim -Aslen Adana’lı fakat uzun yıllardır Mersin’de yaşadığı için hemşehri sayılırız – olmasıyla gurur duyduğum bu kadın, köy kadınlarının neler yaşadığını tüm dünyaya göstermek için Mersin Arslanköy’de 2001 yılında Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’nu kurmuştur.

Oyunlarını bir bir sahneye taşıyan Ümmiye Teyze, tarlalarda çalışarak kazandığı paraları biriktirip kadına karşı şiddet sorununu anlatan “Yün Bebek” filmini yazıp yönetti. Bu filmi ile de New York Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada en iyi Avrasyalı Kadın Sanatçı” ödülünü kazandı.

Bu güzel başarı bizleri hem gururlandırıp hem de duygulandırırken, Türk Telekom yeni stratejisi kapsamında ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ sloganı ile yıl boyunca aramızdaki gerçek başarı hikayelerini bizlerle buluşturarak bizleri daha çok gururlandırıp, duygulandıracak gibi duruyor

Ronaldo’ya hız lazım teması ile dünyanın en başarılı futbolcularından Cristiano Ronaldo ile reklam filmi çeken Türk Telekom, şimdi de yeni stratejisi için Ronaldo’yu kamera karşısına geçiriyor. Bu sefer yönetmen koltuğunda sürpriz isim Ümmiye Koçak oturuyor. Türk Telekom’un bugün yayınladığı reklam filminde Cristiano Ronaldo ile aynı kareyi paylaşan ve filme yönetmenlik eden Ümmiye’nin büyük bir hayali Türk Telekom ile gerçekleşmiş oluyor.

Türk Telekom, yeni sloganı ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ ile insanlara hayallerini gerçekleştirmeleri için ihtiyacı olan teknolojiyi sunduğunun, onlara ise sadece ‘hayal etmenin’ kaldığının altını çiziyor.

O zaman #senyeterkihayalet !


Emine İpekçi
Orjinalinde Marmara Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunu, gerçeğinde Dijital Pazarlama’ya gönül vermiş bir beyaz yakayım. Kurumsal hayatta kariyer hedefleyen ancak yine de içindeki “bir sürü şeyi aynı anda yapma isteğine yenik düşmek için” kendi kendine söz vermiş, seyahat aşığı, hayatın anlamının “an”larda saklı olduğuna inanan biriyim. Şu anda ise bir telekomünikasyon şirketinde Dijital Pazarlama departmanında profesyonel hayatına devam ediyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümmiye Koçak’tan Cristiano Ronaldo’lu Türk Telekom Reklamı!

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.