Türk Telekom’dan Fenerbahçe Galatasaray Dostluk Temalı Reklam


Türk Telekom derbi reklam filmi

23 Nisan 2017 tarihi ülkemizde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ezeli rekabet ebedi dostluğun iki büyük temsilcisi Galatasaray ve Fenerbahçe‘yi bir araya getiren önemli bir tarih olarak arşivlerde yerini alacaktır.

Küreselleşme ile birlikte artan rekabet dünyasında, markaların tüketicilerin bu özel gününde duygularına ve duyularına hitap etmesi markalara önemli bir avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle güçlü markalar bu tür özel günlerde en az bir tema kullanarak tüketicilerin ruhuna hitap etmeyi planlamalıdır. Galatasaray’ın iç saha maçlarını oynadığı stadyumun isim hakkı sponsoru olan Türk Telekom, alışılagelmişin dışına çıkarak hem Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve hem de derbiyi konu alan muazzam bir reklam filmi ile karşımıza çıkıyor.

Reklam filminde Fenerbahçeli Ilgaz ile onun en iyi arkadaşı olan Ege Zafer’in dostluk mücadelesi anlatılmaktadır. Futbolun tanımını çocuk gözüyle yapılan ve “önemli olan eğlenmek” temalı reklamda futbolun unutulan yüzü çocukların gözüyle anlatılmış.

Türk Telekom reklam filminde “Çocuklar renkleri bizim gibi görmezler. Onların dostluğu Türk Telekom Arena‘da bir kez daha hepimizin heyecanı olsun. 23 Nisan coşkusuyla nice derbilere” vurgusu ile futbolun ve çocukluğun eğlenceli yanına değinmektedir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Galatasaray-Fenerbahçe derbisini bir de çocukların gözünden dinleyelim.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Telekom’dan Fenerbahçe Galatasaray Dostluk Temalı Reklam

log in

reset password

Back to
log in
Marketing Hub 17 Aralık Tarihinde 2019 Dijital Pazarlama Trendlerini Konuşmak İçin Toplanıyor.Kayıt Ol
+ +
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.