E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
reckitt benckiser marka yolculuguna reckitt olarak devam edecek

Reckitt Benckiser marka yolculuğuna Reckitt olarak devam edecek

Temizlik ürünleri üreticisi Reckitt Benckiser, kurumsal kimliğin yeniden geliştirilmesi çalışmaları kapsamında kuruluşun sürdürülebilir büyümeye doğru devam eden dönüşüm yolculuğunda adını Reckitt olarak kullanacağını duyurdu.

Sağlık ve hijyen şirketi Reckitt Benckiser, marka adını Reckitt olarak değiştirdiğini duyurdu. Bu değişiklik, kurumsal kimliğin yeniden geliştirilmesi, kuruluşun sürdürülebilir büyümeye doğru devam eden dönüşüm yolculuğunda önemli bir adım oldu.. Yeni marka kimliği İnsanların günlük yaşamlarında fark yaratmaya odaklanan şirketin amacına göre geliştirilen yeni marka kimliği ile Reckitt ailesi, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya yaratma amacını yeni görsel kimliğiyle her zamankinden daha güçlü hissettiriyor.

Sembolün kalbindeki R, Reckitt’in koruma, iyileştirme ve yetiştirme amacından esinlenerek, markanın birliğini, gücünü ve durmak bilmeyen arayışını temsil ediyor. Reckitt’in dünyadaki bir ortak ve pozitif dönüşüm için bir katalizör olduğunu gösteriyor. Sembolün kabuk benzeri kalitesi, bir koruma duygusu ve sağlıklı bir dünya yaratma referansını çağrıştırıyor.
Yenilenen haliyle Reckitt’in, 200 yıllık bir marka olarak dinamizm, hız ve çeviklikle beraber çevre üzerindeki olumlu etkisini yansıttığını belirten Reckitt hijyen İnsan Kaynakları Direktörü Duygu Arlı Gürler “Bugünden itibaren yeni logomuzu Reckitt’li olan tüm çalışanlarımıza ve tüketicimize sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Son derece ayırt edici ve tanınabilir renk paletine sahip olan sembolümüz, kurumsal hedefimizi dünyaya daha iyi iletmemizi sağlayacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir