23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
rb turkiyeden hollandaya Ust duzey global atamalar

RB Türkiye’den Hollanda’ya Üst Düzey Global Atamalar

RB Türkiye Hijyen Modern Kanal Müdürü olarak görev yapan Ufuk Değirmenci, terfi ederek Hollanda merkezli çalışmak üzere Vanish Global Ticari Pazarlama Direktörü olarak atandı.

RB Türkiye Hijyen Medya Müdürü olarak görev yapan Başak Malçok ise Hollanda merkezli çalışmak üzere Marketing Excellence Global Medya Direktörü olarak atandı.

Ufuk Değirmenci Hakkında
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Ufuk Değirmenci, 13 yıllık tecrübesinde birçok kategori ve organizasyonda başarı ile görev aldı. 2008 yılında Satış Temsilcisi olarak RB’ye katılan Değirmenci, 2014 yılında Hiper Kanalı Takım Lideri olarak çalışırken Carrefour Dünya Ticaret ve Tesco Global’den “En iyi Mağaza İçi Uygulama Ödül”lerini kazanarak uluslararası müşterileri yönetti. 2016 yılının başında yeni kurulan E Ticaret kanalının yönetimine geçtikten sonra bir yıldan kısa bir süre içerisinde Türkiye’yi E-Ticaret kapasitesi anlamında RB Global haritasına sokmayı başarmıştır. Geçtiğimiz 3 sene içerisinde, Ticari Pazarlama Departman Müdürü olarak, Türkiye’nin RB içerisindeki gelişiminde etkin rol almıştır ve RB’nin global yapılanması içinde güçlü bir pozisyona atanmıştır. Değirmenci, yeni görevinde Reckitt Benckiser’in en önemli markalarından biri olan Vanish’in dünya çapında ticari pazarlama departmanından sorumlu olacak.

Başak Malçok Hakkında
Uludağ Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Başak Malçok, 17 yıllık iş hayatında birçok kategori ve organizasyonda başarı ile görev aldı. 2017 yılında Medya Müdürü olarak RB’ye katılan Malçok, katıldığı günden itibaren özellikle etkin medya kullanımı konusunda RB’yi geliştirerek erişim ve etkileşim kalitesini yıllar içinde artarak devam etmesini sağladı. Özellikle dijital dönüşüm konusunda Google ve Facebook ile lokal ve global seviyede partnerlik ilişkilerini güçlendirdi. Finish’in su ajandasında etkin bir rol oynadı ve özellikle Finish Su Endeksi projesinde ülke çapında büyük bir erişim ve etkileşim yarattı. İki yıl üst üste Yılın Reklam Vereni Ödülünü alınmasında önemli rol oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir