Okuduğunuz Yazı
PRactice Communication Management, TransAnatolia’nın İletişim Partneri Oldu

PRactice Communication Management, TransAnatolia’nın İletişim Partneri Oldu

  • 2019 yılında FIA Cross Country Dünya kupasına aday yarış olarak düzenlenen ve kendi alanında dünyanın en zor 6 yarışından biri olarak gösterilen TransAnatolia Rally Raid, iletişim çalışmaları için PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.

İlk kez 2010’da düzenlenen ve 2020’de 10 yılını kutlamaya hazırlanan TransAnatolia Rally Raid, kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi rally raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlandı ve tüm dünyada ralli tutkunlarının ilgisini çeken bir uluslararası spor organizasyonu haline geldi.

Abant’tan Göbeklitepe’ye uzanan, ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini de içine alan TransAnatolia 2019’a 7 ülkeden 129 yarışçı katıldı; toplam 2.3 kilometrelik bir parkurda gerçekleşen yarışı ulusal ve yerel medyanın yanı sıra, 10’a yakın küresel medya kuruluşu da yakından takip etti.

İş birliği kapsamında TransAnatolia’nın Sponsorluk ve Sponsor İlişkileri Yönetimi hizmetlerini de üstlenen PRactice, ülkemizin bu değerli sportif markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Medya İlişkileri alanlarında planlama,içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak. PRactice TransAnatolia’nın uluslararası iletişim çalışmaları için de hizmet verecek

İlginizi Çekebilir

PRactice Communication Management (PRactice), kurucu ortaklarının iletişimin her disiplininde, hizmet verdikleri farklı sektörlerden elde ettiği uzmanlık ve deneyim birikimini, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarıyla müşterilerine itibar ve rekabet avantajı olarak sunuyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost