E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
mehmet caglar 1

Perfection İstanbul’a yeni Kreatif Direktör

Deneyimli kadrosu ve son dönemlerde imza attığı yaratıcı projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettiren reklam ajansı Perfection İstanbul’da ATL müşterilerinden sorumlu Kreatif Direktör pozisyonuna Saygın Mehmet Çağlar getirildi. Çağlar, 2020 Ekim’inde bünyesine katıldığı Perfection İstanbul Reklam Ajansı’nın başlattığı yapılanma sürecinde Kreatif Direktör olarak görev yapacak.

2009’dan bu yana çalıştığı reklam sektöründe, üstlendiği farklı görevlerle kariyerine devam eden Saygın Mehmet Çağlar, Grey, G2, Geometry Global, 12 Creative, Red & Grey gibi ajanslarda; TEB, Visa, P&G, Ülker, Efes, AESK, Arçelik, Grundig gibi 250’den fazla yerel ve global marka için, takım arkadaşlarıyla birlikte pek çok başarılı kampanya ve proje üretti. Çağlar, yaratıcı sürecin her aşamasında aktif olarak rol aldı, marka danışmanlığı ve takım liderliği yaptı.

Yeni göreviyle ilgili duygularını aktaran Çağlar, Perfection İstanbul kreatif ekibinin kısa sürede yakaladığı uyumun, ürettikleri işlere de yansıdığını belirterek; “Biz merkezine insanı koyan, birbirine sürekli destek olan bir topluluğuz. Tüm bunlara iş disiplini, yaratıcılık ve takım ruhu da eklenince, markaların ihtiyaçlarını hızla ve doğru olarak anlayıp bu ihtiyaçlara aynı hızla, doğru ve yaratıcı çözümler üreten bir ekip oluştu. Her ne kadar yaratıcılığın 4 duvara sığmak zorunda bırakıldığı, izolasyonun ve iletişimsizliğin herkesi yıprattığı zor günler geçiriyor olsak da, bu dönemde ekibimiz, reklamcılığa gönül vermiş, birbirinden başarılı ve kıymetli takım arkadaşlarının katılımıyla büyüdü. Ajans olarak sahip olduğumuz en değerli varlığın ‘biz’ olmamızı sağlayan bu insanların yaratıcı zekâları, üretimlerine olan inançları ve birbirlerine bağlılıkları olduğu kanaatindeyim. Bizi ‘Perfect’ yapan bu değerleri koruyup, kolektif bir ruhla işimizi yapmaya devam ettikçe, gelen brief hangi markadan olursa olsun, Perfection ekibi olarak fark yaratan işlerin altına imzamızı atmaya devam edeceğiz. Bu yapımızla sektördeki diğer ajanslara da örnek olma niyetindeyiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir