Mühendisligin EN’leri Bu Kampta Buluşuyor! | Pazarlama Türkiye
Pazarlama Etkinlikleri

Mühendisligin EN’leri Bu Kampta Buluşuyor!

ecc-sosyal-medya-7Anbean Tanıtım Danışmanlık tarafından düzenlenecek Engineering Case Camp, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden katılım gösteren öğrencileri, mühendislik dünyasının en prestijli şirketleri ile aynı platformda buluşturmayı hedefliyor!

17-18-19 Şubat tarihlerinde konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan Engineering Case Camp, kariyerlerine yön vermek ve mühendislik sektörünü daha yakından tanımak isteyen 3. , 4. sınıf ve Yüksek Lisans öğrencilerine üç günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor.

Her biri birbirinden değerli mühendislik şirketlerinin katılacağı kampta; şirketler ile öğrencileri etkileşimli bir atmosferde bir araya getiren Case Study oturumları, şirketlerin kariyer olanaklarını ve çalışma ortamlarını anlatabileceği Şirket Kariyer Sunumları,şirketlerin yönetim kadrolarında bulunan önemli isimlerin kariyer öykülerini ve ilham verici sunumlarını içeren Inspiring Talks oturumları, öğrencileri gerçek mülakat deneyimi kazanmasını sağlayacak Mülakat Simülasyonları ve Focus Gruplar gibi birçok interaktif aktivitenin yanı sıra birçokşirketin standı da fuaye alanında gün boyu yerini alacak!

Son Başvuru tarihi : 9 Şubat 2017

Başvuru ve detaylı bilgi için : http://www.engineeringcasecamp.com/

Pazarlama Türkiye Kurucusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Daha fazla Pazarlama Etkinlikleri
Türkiye’nin en büyük kariyer etkinliği Liderlik ve Kariyer Zirvesi ODTÜ’de başlıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu tüm Türkiye’den katılımcılarını bu sene 24-25-26 Şubat...

Kapat