Marketing Hub 12 Ekim’de ’’Yapay Zeka, Robot Korkusu ve İnsan Değerleri” Konusu İçin Toplanıyor.


Pazarlama Türkiye’nin Marketing Hub buluşmalarında bu ay ‘’Yapay zeka, robot korkusu ve insan değerleri’’ konusunu işliyoruz.  Teknolojinin gelişimiyle endüstriler hızla otomasyona geçmeye başladı. Bu geçişe ek olarak git gide artan yapay zeka yatırımlarının haberlerini duymaya başladık. Biz de bu ay toplumun çeşitli kesimlerinde yükselen robot korkusunu,  pazarlama ve iletişim sektörü tarafından değerlendireceğiz. Bu keyifli sohbetin konukları Güven Borça, Hanzade Acar ve Mehmet Acar olurken oturumun moderatörlüğünü Aslı Kundakcı yapıyor olacak.

12 Ekim saat 19:00’da Şişli KWORKS’de gerçekleşecek olan Marketing Hub’a ücretsiz kayıt yaptırmak formu doldurabilirsiniz.

Tuğçe Çotuk
86 yılında Istanbul'da doğdu. Güzel Sanatlar Lisesi'nden sonra Bilgi Universitesi Sinema Bölümü'ne başladı. Üniversite döneminde eş zamanlı film festivali yöneticiliği yaparken, dijital ajanslarda çalışmaya başladı. 2011 yılında pazarlama eğitimi için San Franciso'ya gitti ve sonra pazarlama sektöründe çalışmaya devam etti. Şu an Modern Innova’nın Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam ederken eş zamanlı Pazarlama Türkiye platformunun Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

Marketing Hub 12 Ekim’de ’’Yapay Zeka, Robot Korkusu ve İnsan Değerleri” Konusu İçin Toplanıyor.

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.