Emarsys Academy'den Notlar 2 | Pazarlama Türkiye
Pazarlama Etkinlikleri

Emarsys Academy’den Notlar 2

Emarsys Türkiye tarafından her ay düzenlenen ve sektörün dinamiklerine ışık tutan Emarsys Academy, dün yine başarılı bir etkinliğe imza attı.
 
İçerik pazarlaması (content marketing) konulu etkinlik, Emarsys Ülke Müdürü Murat Erdör‘ün açılış konuşmasıyla başladı. Murat Bey’in sunumunun ardından, sahne sırası İtiraf.com ve Uzman Tv’nin Kurucusu Ersan Özer‘deydi. Başarı hikayelerinin yanısıra başarısızlık hikayelerini de katılımcılarla paylaşan Ersan Özer, içerik pazarlamasındaki altın kuralın “farklı olmak” olduğunu vurguladı.
 
Listelist’in ve Pradma’nın Kurucusu Ahmet Kırtok, içeriğin başlı başına bir iş olduğunu vurgularken, içerik pazarlamasındaki altın kuralları “değer katan içerik üretmek, duygulara dokunmak ve nostalji” şeklinde sıraladı.
 
Son olarak, Türkiye’deki tek Google Adsense Partner’ı Maxad’ın Kurucusu Özgür Ekinci, Adsense’in içerik-kitle-yerleşim özelliğini anlatan sunumuyla #EmarsysAcademy sahnesinde yer aldı. %1 dönüşüm oranlarından ziyade, %99’luk kısma odaklanıp, iyi içerik üreterek dönüşümlerimizi arttırabileceğimizi vurgulayan Özgür Ekinci, Google Adsense’in yanısıra AdExchange ile ilgili bilgiler de paylaştı.
 
Emarsys Academy’nin birbirinden verimli etkinliklerini takip etmeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Pazarlama Etkinlikleri
Academia: “One Step Further to Your Career!”

Pazarlama Türkiye olarak sponsoru olduğumuz Türkiye'nin en önemli Pazarlama Kampanyası...

Kapat