E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
twitteralter1

Pazarlama Dünyası “Rise Of Brands” Etkinliğinde Buluşuyor!

Pazarlama Türkiye olarak 8 Nisan 2021 tarihinde “Rise Of Brands” etkinliğimizle pazarlama dünyasını dijitalde bir araya getiriyoruz. Etkinlikte, Pandemi dönemi başlangıcından günümüze kadar geçen süre zarfında sunduğu hizmet ve kurduğu doğru iletişimle yükselişe geçen markalardan bahsedecek ve ilk kez halk oylaması ile düzenleyeceğimiz ödül töreni ile bu markalara “Yükselen Marka Ödülü” takdim edeceğiz.

Pandemi dönemi, kimi sektörlerin yıllık hedeflerinin gerisinde kalmasına neden olurken; kimi sektörlerin de hızla yükselişe geçtiği bir dönem oldu. Tarihin daha önce hiç tanık olmadığı bir durumla karşı karşıya kalan markalar; iletişim, davranış, ürün, hizmet ve tutumlarını birer birer yeni döneme uyumlu hale getirmeye başladı. İşte bu uyum sürecini en hızlı şekilde gerçekleştiren markalar pandemi döneminde yükselişe geçen markalar oldu.

Sokağa çıkmamaya özen gösterdiğimiz günlerde sanal market uygulamaları ve online alışveriş platformları hızla ziyaretçi ve üye sayısını arttırarak, pandemiyi fırsata en iyi şekilde çevirebilen markalar arasına girmeyi başardı. Bunun yanı sıra kişisel temizlik markaları, dijital film ve dizi platformları, online toplantı ve chat uygulamaları pandemi döneminin yükselişe geçen markaları arasında yerini aldı.

Farklı şehirlerde ve koşullarda yaşayan tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran markalar, marka sadakati inşa etme konusunda da önemli adımlar attı.

Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği Rise Of Brands etkinliği, sektörün ileri gelen isimlerinden oluşan 15 konuşmacı ve sizlerin de katılımıyla ufuk açıcı fikirlere ev sahipliği yapacak. Pandemi sürecinde markaların dijitalleşme ve iletişim süreçlerini sektör profesyonellerinden dinlemek, bu dönemi fırsata çevirerek “yükselen marka” olmayı başaran markaların öyküsünü öğrenmek, pazarlama sektöründen isimlerle bir araya gelerek network kurmak ve Türkiye’nin öncü etkinliklerinden birinde yer almak istiyorsanız Rise Of Brands etkinliğimize bekliyoruz.

Rise Of Brands etkinliğine katılmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir