E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
paynetin tum Iletisim faaliyetleri pIar Iletisime emanet

Paynet’in Tüm İletişim Faaliyetleri PİAR İletişim’e Emanet

Temelleri 2000 yılında atılan ve 2016 yılında ödeme sistemleri lisansını alan Paynet, iletişim faaliyetlerini yürütecek ajansı belirledi.

Link veya QR kod ile temassız ödeme alma, kart saklama, düzenli ödeme gibi yenilikçi ve güvenilir sanal pos çözümleri sunan Paynet, yeni dönemde iletişim çalışmalarını PİAR İletişim ile gerçekleştirecek.

Paynet Hakkında
20 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip Paynet, ödeme sistemleri konusunda Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer alıyor. Bayi kanalında kredi kartı ile tahsilat fikriyle atılan Paynet, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren 20.000 işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiren lider ve Merkez Bankası lisanslı bir finansal teknoloji şirketi. Paynet; Link veya QR kod ile temassız ödeme alma, kart saklama, düzenli ödeme gibi yenilikçi ve güvenilir sanal pos çözümleriyle üye iş yerlerinin ödeme akışını kolaylıkla, yer ve zaman sınırlaması olmadan yönetmelerini sağlıyor. Paynet, Paynet API, CepPos, Kart Saklama, Paylınk, Düzenli Ödeme, Sanal Pos, Ortak Ödeme ve Paynet Rehber alanlarında çözümler üretiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir