E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
pazarlama egitim sorbonne

Paris Sorbonne Üniversitesi’nden Sertifikalı Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Başlıyor!

BMI Business School ve IAE Paris Sorbonne Business School iş birliği düzenlenen ve sektörden yoğun ilgi gören “Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” yeni dönemi tarihi belli oldu. Pazarlama, marka yönetimi, kurumsal iletişim gibi alanlarda en az 5 yıl deneyim sahibi iş dünyası profesyonellerini, günümüz iletişim stratejileri konusunda yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticiler olarak geliştirmeyi hedefleyen eğitim programı, yeni dönemini Mart 2021’de Online olarak gerçekleştirecek.

Program hakkında detaylı bilgi için linki ziyaret edebilirsiniz

Dijital dünya’da değişen rekabet koşulları, kurumların ve markaların pazarlama anlayışlarını ve tüketici ile iletişim stillerini geliştirmelerini zorunlu kılmış durumda. Günümüz iş dünyasında, markaların tüketiciyle kurduğu iletişimin başarısı ve yarattığı algı, yüksek rekabet içerisinde öne çıkmayı sağlayan tek etmen gibi gözüküyor. Bu nedenle de, kurum içerisinde, markanın iletişim stratejierine yön veren iş dünyası profesyonellerinin önemi ve etkisi giderek artıyor, sorumluluk alanları genişliyor. Güncel trendlere hakim, pazarı yakından takip eden ve stratejik bakış açısına sahip pazarlama yöneticilerine giderek daha fazla ihtiyaç duyuluyor.

Stratejik marka iletişimi alanında, ülkemizde, global örnekleri ve güncel trendleri takip eden, uygulamaya yönelik bir eğitim programına ihtiyaç duyulduğunu tespit eden BMI Business School, marka yaratmak konusunda öncü ülkeler arasında yer alan Fransa’nın en önemli üniversitesi Paris Sorbonne ile iş birliği kurarak, uluslararası bir sertifika programı başlattı. “Stratejik Pazarlama & Marka İletişimi Sertifika Programı” BMI ve IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğinde, ikinci dönemini Mart 2021’de online olarak gerçekleştiriyor. Marka İletişimi ve Yönetimi konusunda en güncel trendlerin inceleneceği, pazarlama yöneticileri arasında bilgi ve deneyim paylaşımı ortamı sunan eğitim, Paris Sorbonne Üniversitesi’nin akademisyen kadrosu ve Türkiye’nin lider markalarının yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecek. 

Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programının amacı; pazarlama ve marka yönetimi alanında en güncel uygulamaları, yeni nesil yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, katılımcılarını güncel dünya trendlerine hakim ve stratejik vizyon sahibi pazarlama profesyonelleri olarak üst düzey yönetici koltuklarına hazırlamaktır. 

Dijital Dünya’da marka yönetimi ve pazarlama iletişiminin temel stratejileri, yeni metotları ve güncel trendlerinin kapsama alındığı, toplam 6 gün sürecek olan bu online sertifika programında katılımcılar, stratejik pazarlama iletişimi ve marka yönetimi konularında kendilerini geliştirme ve güncelleme fırsatı yakalayacaklar.

egitmenler sorbonne pazarlama
egitmenler sorbonne pazarlama

Programın eğitmen kadrosunda; Dr. Geraldine Michel ( Paris Sorbonne University ), Dr. Valerie Zeitoun ( Paris Sorbonne University ), Alper Ergenekon ( Turkcell – CMO ), Zeynep Verda Duysak ( Yıldız Holding – CMO ), Munir Kundakçı ( Microsoft – CMO ), Nazım Erdoğan ( Sahibinden.com – CMO ), Zeynep Yalım Uzun ( Arçelik Group – CMO ), Özgür Süslü ( Tofaş – CMO ), Dr. Cüneyt Devrim (Havas İstanbul – CEO ), Yiğit Gülbaş ( Yapı Kredi – Bireysel Bankacılık Grup Direktörü ), Tarık Bayar ( Reckitt Benckiser – Marketing Director ) – de yer aldığı güçlü eğitmen kadrosunu detaylı incelemek için tıklayınız.

Online Dönemde – Eğitim programı, 8 Gün belirlenen saatlerde online seanslar olarak gerçekleştirilecek, eğitmen kadrosu tarafından yapılacak olan eğitim sunumlarının yanı sıra, güncel ve başarılı örnekler katılımcılarla birlikte incelenecek, soru-cevap ve tartışma kısımları ile interaktif sanal sınıf ortamı yaratılacak, ayrıca deneyim, bilgi paylaşımı ve networking seansları yapılacaktır.

Egitim programı, pazarlama, marka yönetimi, halkla iliskiler, iletisim ve benzeri alanlarda deneyimli is dünyası

profesyonellerini, strateji, dijital dünya ve pazarlama iletisimi alanlarında gelistirmek, güncellemek ve ilham

vermek için tasarlanmıstır. Programa öncellikle ilgili alanlarda deneyim sahibi, kurumlarında orta – üst düzey

yönetici olarak çalısan veya yönetici adayı olarak gösterilen is dünyası profesyonelleri kabul edilmektedir.

Bununla birlikte, programa ilgili alanlarda kendilerini gelistirmek isteyen satıs, teknoloji, finans gibi diger

departmanlardaki orta – üst düzey yöneticilerin, isletme sahipleri, yönetim kurulu üyeleri, genel müdürlerin,

ve yönetim – pazarlama alanında danısmanlık / hizmet sunan is dünyası profesyonellerinin de katılımı kabul

edilmektedir.

Programın sonunda katılımcılar IAE Paris Sorbonne Business School tarafından hazırlanan resmi “Strategic Brand & Marketing Communication” sertifikası ve BMI tarafından Executive Education sertifikası olmak üzere çift sertifikaya hak kazanacaklardır. Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için https://www.bmieducation.com/executive-education/sorbonne-marketing-executive-education?utm_source=pazarlamaturkiye_sorbonnemarka  sayfasındaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir