Okuduğunuz Yazı
Online Hosting Dergisi “Natro Dergi” 2.Sayısı ile Yayında !

Online Hosting Dergisi “Natro Dergi” 2.Sayısı ile Yayında !

Türkiye Web Hosting sektörünün ilk ve tek Ücretsiz-Online Hosting Dergisi olan ve ilk sayısı ile 20.000+ tekil okuyucuya ulaşan “Natro Dergi” 2.sayısı ile yayında.
Hosting sektöründe sunduğu kaliteli ve yenilikçi hosting çözümleri ile sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Natro.com , Hosting Dergi projesini geçtiğimiz ay hayata geçirmişti. Sektörün takipçilerine, sektör hakkında haberleri okuyup etkinlikleri takip edebileceği, uzmanlar tarafından sunulan içerikler sayesinde bilgi düzeyini arttırabileceği bir mecra oluşturma amacıyla başlatılan e-dergi projesi, sektörün oyuncularından tam not aldı.
Çıktığı ilk günden itibaren hosting sektörünün takipçilerine içerik yoluyla fayda sunmayı hedefleyen Natro Dergi’nin 2.sayısında ; Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarından wmaraci.com’ un kurucu üyesi Burak Dülgar ile söyleşiye , uzmanlar tarafından yazılmış hosting makalelerine, etkinlik haberlerine ve hosting sektöründen haberlere yer verildi.
2.sayıda hosting sektörünün emekçilerinden gelen makalelere “Sizden Gelenler” köşesi altında yer veren Natro Dergi bu hareketi ile derginin konuk yazarlık bölümünün ,hosting sektöründeki herkese açık olduğunu da gösterdi.
Siz de Natro Dergi’de konuk yazar olarak yer almak için dergi@natro.com adresine başvuruda bulunabilirsiniz.
Dergi’yi okumak için Natro Dergi web adresini ziyaret edebilirsiniz.


[message_box title=”E-Bültenimize abone olun:” color=”red”][wysija_form id=”1″][/message_box]

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost