23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
kaan oztamur

omg!medya Ekibine Yeni İsim

2012’den beri ulusal ve uluslararası birçok markaya yeni nesil iletişim hizmetleri sunan omg!medya ailesine, marka direktörü olarak Kaan Öztamur katıldı.

2012’den beri tam kapsamlı iletişim hizmetleri sunan omg!medya, büyüme hedefleri doğrultusunda ekibini genişletmeye devam ediyor. Ulusal ve uluslararası birçok markaya yeni nesil iletişim hizmetleri sunan omg!medya ailesine, marka direktörü olarak Kaan Öztamur katıldı.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’ndeki lisans eğitiminin ardından yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler anabilim dalında tamamlayan Kaan Öztamur, profesyonel iş hayatına 2014 yılında adım attı. Bugüne kadar MPR, Effect BCW, Ünite Edelman ve Publicis Groupe Türkiye’de finans, perakende, teknoloji, gayrimenkul, eğitim, e-ticaret, tüketici ürünleri gibi farklı sektörlerde birçok büyük kurumla çalışan Öztamur, aralarında QNB Finansbank, Rixos Hotels, Tesco Kipa, Unilever Food Solutions, Çalık Holding, BBC Studios, Xiaomi Türkiye, Ericsson, Mc Donald’s, NCR Türkiye, AND Gayrimenkul, Casper gibi markalarının da bulunduğu uluslararası ve yerli birçok farklı markaya hizmet verdi. omg!medya’da marka direktörlüğü görevine getirilen Kaan Öztamur, pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen yayınlarından MediaCat’in “Türkiye’nin 30 yaş altı gelecek vaat eden 50 ismi” arasında gösterilmişti.

Teknoloji, bilişim, perakende, anne-bebek, gıda, enerji, hazır giyim, ev tekstili ve dekorasyon alanında birçok ulusal ve uluslararası markaya hizmet veren omg!medya, büyüme hedefleri doğrultusunda ekibini genişletmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir