NT Mağazalarından 800 Gence İş Fırsatı

ds-damat

Eğitim ve kültür perakendecisi NT, okulların kapanmasıyla beraber başladığı okula dönüş sezonu hazırlıklarına devam ediyor. NT, okula dönüş hazırlıkları kapsamında eylül ayındaki okul alışverişlerindeki yoğunluğu karşılayabilmek için sezonluk personel alımı yapıyor.

Türkiye genelinde 67 ilde bulunan 148 mağazası için 800 personel alımı yapacak olan NT, iş başvurusu olumlu sonuçlanan adayları ikamet ettikleri illerdeki NT şubelerinde Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında satış destek personeli olarak istihdam edecek.

Perakende sektörü gençlerin ilgisini çekiyor

NT İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Kik konuyla ilgili şunları söyledi: “Perakende sektörü son derece dinamik bir yapıya sahip, ülke ekonomimizde önemli bir yeri olan, oluşturduğu istihdam büyüklüğü ve sunduğu kariyer fırsatlarıyla pek çok gencin dikkatini çeken bir sektör. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da perakende sektöründe kariyer hedefleyen yüzlerce gencimize başarılı bir kariyerin ilk adımı olacak sezonluk iş fırsatıyla destek oluyoruz. İş başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar eğitim ve kültür perakendeciliği gibi farklı ve özel bir alanda kitaplarla, eğitim ve teknoloji ürünleriyle iç içe ömürlük bir tecrübe edinecekler.”

Sezonluk personeller için kadrolu istihdam fırsatı da bulunuyor

Gösterecekleri performansla başarılı olacak sezonluk personellerle kadrolu olarak çalışmaya devam edeceklerine de değinen Kik: “Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gösterecekleri performanstan memnun kalacağımız ve NT’de kariyerine devam etmek isteyen başarılı personellerimizi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da kadrolu olarak istihdam edeceğiz. Kadrolu olarak istihdam etmek istediğimiz personellerimizi belirlerken güler yüzle hizmet sunabilmelerine, sorumluluk sahibi olmalarına, iletişim becerilerine ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmalarına dikkat ediyoruz” dedi.

Başvuru şartları neler?

Başvuru şartları hakkında bilgi veren Kik, şunları ifade etti: “Güler yüzlü, iletişim becerilerine güvenen, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, nezaket ve saygı ile hizmet sunabilecek, lise, ön lisans, lisans öğrencisi veya mezunu, 18-28 yaşlarındaki kişiler başvuru yapabilir. Adaylar : kurumsal.nt.com.tr/basvuru.php adresine girerek İnsan Kaynakları bölümünden başvurularını gerçekleştirebilir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş başı yapmadan önce e-eğitim sistemiyle oryantasyon ve satış eğitimleri alarak okula dönüş sezonuna hazırlanmış olacaklar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir