E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
nike mag

Nike Otomatik Bağcıklı Basketbol Ayakkabısı Nike Mag’i Üretti

Spor ürünleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Nike, basketbol ayakkabılarında sizlere rahatlığı ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Nike markasının basketbol ayakkabıları dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından beğeniyle karşılanıyor. Son teknoloji ayakkabı modelleri ile marka spordan maksimum verim almanızı sağlıyor. Nike basketbol ayakkabısı ile bu sporu en iyi şekilde yapabilirsiniz. Markanın farklı tarzlarda geliştirmiş olduğu basketbol ayakkabıları fazlasıyla memnuniyetle karşılanıyor. Siz de Nike’tan bir basketbol ayakkabısı tercih ederek farkınızı gösterebilirsiniz. Nike farklı modellerde bulunan basketbol ayakkabıları ile beklentileri tam olarak karşılıyor.

Nike spor basketbol ayakkabı modelleri günlük kullanımda da sıklıkla tercih ediliyor. Ayakkabınızı basketbol haricinde günlük kıyafetlerinizle bu ürünleri kolayca tercih edebilirsiniz. Nike’ın basketbol ayakkabıları rahatlığı ayağınıza getiriyor. Ayakkabının konforu günlük hayatta da yanınızda oluyor. Bu nedenle kullanıcılarını memnun etmek isteyen marka uzun zamandır basketbol ayakkabısı üretimi gerçekleştiriyor. Nike basketbol ayakkabıları basketbolu sizlere çok sevdirecek.

Film Gerçek Oluyor

Geleceğe Dönüş filminin ikinci serisinde Marty McFly‘ın giydiği Nike Air Mag modelini pek çok kişi hatırlıyor. Giyildiği zaman kendiliğinden bağcıklarını sıkan ayakkabıya herkes hayranlıkla bakmıştı. 2016 yılında üretilen ve hemen tüketilen model ayrıca en yüksek ayakkabı fiyatı olarakta tarihe geçti.

Nike uzun zamandır otomatik bağcıklı ayakkabı üretimi için çalışmalar gerçekleştiriyordu. Tasarımcı Tinker Hatfield, bu teknolojinin hayata geçmesi için çalışmalar gerçekleştirdiklerini açıklamıştı. 2017 Ekim ayında ilk prototip olan Nike Hyper basına tanıtıldı.

Ayakkabı tanıtımı ABD’de büyük ilgi görmeyi başardı. Model tek tuşla bağlanıp tek tuşla gevşetilebiliyordu. Ayakkabının orta bölümünde bulunan bulunan batarya bu işlemi kolayca yapabiliyordu.

Otomatik Bağcıklı Serisi

Otomatik bağcıklı ayakkabı modeli pek çok kişi tarafından ilgi görünce Nike, oyuncuların taleplerini dikkate alarak basketbol ayakkabısı üretti. Lansmanı yapılan ve satışa çıkarılan Nike Adapt BB model fark yaratan teknolojisi ile beklentileri tam olarak karşılayabiliyor. Marka ayrıca benzer bir atılım olan “Nike Air” modelini de üretti. Bu teknoloji öncelikle Adidas’a sunulsa da, Adidas’tan ilgi görmeyen teknoloji Nike tarafından ele alındı. Koşu ve basketbol ayakkabılarında kullanarak önemli bir ivme ve yakalayan Nike, bu teknolojiye talep yaratarak fonksiyonel ayakkabılar üretmeyi planlıyor. Otomatik bağcık teknolojisi ile öncü olmayı hedefleyen marka, pazarlama açısından birçok avantajı beraberinde getirecek.

Nike ürettiği basketbol ayakkabıları farklı kategorilerde kullanıcılara sunuluyor. Markanın her modeli kendine has özelliği ile taleplere yanıt veriyor. Nike bütün basketbol ayakkabısı modelleriyle en spor deneyiminin en iyi şekilde yaşanmasını amaçlıyor. Markanın dünya çapında sporcularla anlaşmalı şekilde ayakkabı üretiyor. Sporcular ile anlaşmalı olarak üretilen bu ürünler Nike tarafından satışa sunuluyor. Nike basketbol ayakkabısı modelleri seri isimlerle beraber satılıyor. Nike markasının yeni teknolojisinin bizlere neler sunacağı şimdiden merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir