Next Level Gaming Talks’ın İkincisinde Oyunlaştırma Konuşulacak

ESL Türkiye’nin ev sahipliğinde Pazarlama Türkiye sponsorluğunda oyun sektörünün önde gelen isimlerini gençlerin sorularıyla buluşturan webinar serisi Next Level Gaming Talks’ın ikincisi bu perşembe gerçekleşecek. 

Intel Gaming Fest 2020 etkinliklerinden biri olan Next Level Gaming Talks’ın bu haftaki başlığı  Oyunun Ciddi Tarafı : Oyunlaştırma. Oyun ve oyunlaştırma arasındaki farklar, oyunlaştırmanın sunduğu çözümler, içerik üretiminde oyunlaştırmanın faydaları gibi konular ESL Türkiye İçerik ve Marka Ortaklığı Direktörü Eren Güncü’nün moderatörlüğünde masaya yatırılacak. 

Konuk olarak programa katılacak GamFed Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz, Hadi Bilgi Yarışması’nın kurucu ortağı Gökhan Örün ve Kahve Dünyası Kampanya ve İletişim Sorumlusu Mert Ulusoy deneyimlerini paylaşıp sektör ve oyunlaştırma ile alakalı merak edilenleri aydınlatacak. 

16 Nisan Perşembe günü saat 13:00’da Youtube’dan canlı yayınlanacak etkinlikte izleyicilerin soruları da konuklara yöneltilecek. Katılmak isteyenler https://www.nextingame.com/etkinlikler sayfasından kayıt yaptırabilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir